SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gainer wraca jak boomerang znów spamerów sponiewiera %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
Smacznego
co masz dobrego?

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45955
A dzięki

co mam dobrego?
średnio smacznie to zabrzmi, ale nawet mi wyszło:
szpinak z jajkami na twardo w formie takiej jakby "sałatki"

a zaraz wejdzie jeszcze twaróg z oliwą i jakaś marchewka

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
będe musiał kiedyś zrobić i spróbować tej "sałatki" zawsze jadłem szpinak do sadzeniaka, ale z jajkiem na twardo też może być dobre

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41976
A ja tuńczyka muszę jeść prosto z puszki blee
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12811
ja tam lubie tunczyka

I co by sie nie działo ja wiem że mi sie uda !

http://oo0ps.blogspot.com/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45955
no daje radę, dużo w sumei zlaeży od tego jak szpinak przyrządzisz no i ile jajek dasz do tego

ja do szpinaku rozgniotłem żółtka, a białka pokroiłem w kostkę drobną i gitarka

tylko się tak zastanawiam co by na przyszłość można dodać do tego jeszcze

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41976
oo0pS ja w sumie też ale tak bez niczego to się "zapycham" ;p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12811
no troche sucho ale wcinam ;d teraz cenu poszly gore kiedys po 2.30 teraz po 3.20 chyba xd

I co by sie nie działo ja wiem że mi sie uda !

http://oo0ps.blogspot.com/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
Tuńczyk też dobry, zresztą wszystko dobre co ma dużo białka Mi najbardziej podchodził tuńczyk z Biedronki w jakimś tam sosie z kiełkami czy czymś, w takiej czerwonej puszce a teraz wyczaiłem w lidlu gotowe sałatki tuńczyk z makaronem + warzywa, z ryżem albo z samymi warzywami.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41976
Trzymacie dietę czy tak na oko?? ;p
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wymiary do stojaka :)

Następny temat

dziwne

electro
Polecane artykuły