SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer wraca jak boomerang znów spamerów sponiewiera %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
i minutowej rozmowy z nim

- dzień dobry
- dzień dobry, czym mogę służyć?
- poproszę "..."
- ... (cena)
- dzięki, tylko szybko kvrwa

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Znajomy robi drogi w Belgii i nie narzeka, ale wkręcił go brat który siedzi tam od lat, nie wiem czy nie jest współwłaścicielem firmy w której pracuje

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Każdy ma znajomych za granica , tylko się języka nauczyć jak się niema perspektyw i spadać za granice .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
To wystarczylo zebym czul sie spelnionym w tej pracy Zaraz pozniej szukalem innej roboty bo po tym nie mialem juz innych perspektyw w maku bo to na co czekalem juz mnei spotkalo.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam znajomego który z maturą jest konserwatorem powierzchni płaskich bo innej pracy nie może znaleźć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
No ja akurat chyba jestem fenomenem. Nikogo nie mam :(

Zazdroszcze wlasnie tym. Kumpel ma ojca w Szwecja a drugi siostre w Niemczech. I juz robota pikus. Ja robilem 1,5 miecha ostatnio i zarobilem tam 2 k a koles robil niecalego miecha i zarobil 4 k

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
a co teraz robisz Zawodny?

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
wpjerdala koks i chodzi glodny

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Brak znizek do maka robi swoje

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Reso

Podaj że piwo mie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wymiary do stojaka :)

Następny temat

dziwne

WHEY premium