SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer wraca jak boomerang znów spamerów sponiewiera %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10855
ja *******e, i skumajcie ze wiecej takich niedo***ów chodzi po ziemi... dlatego kvrwa tylko w kościele jestem na weselach i pogrzebach, nie dlatego ze nie jestem wierzący ale jak słucham takich przestrzeleńców to mnie krew zalewa. pomyslcie tylko. wmawiają nam ślepą wiarę, ze mamy klepać dekalog jaki bóg dał mojżeszowi... dekalog który został zmieniony przez człowieka i nie jest taki jaki otrzymał mojżesz

BRYLANT FORUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 684
Ja jestem ateista w kosciele dlugo nie bylem. Jak dla mnie to instytucja kosciola powinna zostac zlikwidowana.
Najbardziej zrezygnowalem z samej "instytucji" oraz wiary w Boga jak sie dowiedziałem ze w 1-3 kosciolach w oltarze wbudowali szczatki tupolewa. Dla mnie to jest masakra. Kosciol instutucja ktora by chciala wrocic do starych czasow panowania i trzepanai hajsu. Oczywiscie zdarzaja sie za***isci ludzie w tych instytucjach ale 90% to pomyleni z powołaniem.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, religia temat rzeka. Pytanie mam. A mianowicie


Kto zakłada nowy spam i jaka nazwa? Proponuje żeby zakładał Adrian, bo dawno nie robił tego. A nad nazwą trzeba kminić bo już nie zostało dużo stron do końca

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10855
Wszyscy forme mają w lesie, tylko Gringa Gainer niesie

BRYLANT FORUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
jakąś nietypową nazwę wymyślmy

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2288 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14273
nie wiem gdzie mnie ten Gainer zaniesie bo pas mam juz 87 i tyle rozstepow, ze wszyscy razem tyle nie macie

BRYLANT FORUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
ta ja mam 85

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2288 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14273
i 40kg wagi

BRYLANT FORUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
nie no 72 ale pracuje nad tym.












PS: sex ile kalorii spala?

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2288 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14273
ja tez pracuje

120kg musi byc, knur albo smierc

BRYLANT FORUM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wymiary do stojaka :)

Następny temat

dziwne

WHEY premium