z wieloma punktami sie zpełnie nie zgodze, ale MH jak zawsze pisze głupoty
dlaczego 8 jak robie 6 i rosne? dlaczego wogóle tak, trening mieszanymi powtórzeniami to moim zdaniem najlepsza droga moj trening wacha sie od 4 do 20 powtórzen w ciagu 1 sesji treningowej.
dlaczego mam przestac biegac? skoro jakos nie odczuwam zadnych negatywnych tego skutków, sam Arnold twierdził ze to wielka pomyłka.
co za pomysł za do max 30 min mam cos zjesc po treningu? nie zawsze mi sie to udaje, baa po bardzo wyterzonym treingu mam rzołądek tak skurczony ze nic nie przekłkne, i znowu nie mam z tego powodu negatywnych skutków.
co znaczy zaczac od mieśni najsłabszych gdy trenuje biceps danego dnia?
wole raczej zacząć od ćwiczeń najtrudniejszych a cwiczenia najtrudniejsze nie zawsze są na mięsnie najsłabsze.
3 razy siłownia? coooo? trenuje regularnie dzien w dzien od 6 lat i to mnie samemu daje najlepsze efekty, baaa tak moj organizm zaabsorbował ten typ wysiłku ze kazdy dzien dwa przerwy sprawia ze marnieje w oczach, dlatego nawet jak nie moge trenowac to robie koncentryki.
to było by mniej wiecej tyle moi drodzy
dziękuje za uwage
dlaczego 8 jak robie 6 i rosne? dlaczego wogóle tak, trening mieszanymi powtórzeniami to moim zdaniem najlepsza droga moj trening wacha sie od 4 do 20 powtórzen w ciagu 1 sesji treningowej.
dlaczego mam przestac biegac? skoro jakos nie odczuwam zadnych negatywnych tego skutków, sam Arnold twierdził ze to wielka pomyłka.
co za pomysł za do max 30 min mam cos zjesc po treningu? nie zawsze mi sie to udaje, baa po bardzo wyterzonym treingu mam rzołądek tak skurczony ze nic nie przekłkne, i znowu nie mam z tego powodu negatywnych skutków.
co znaczy zaczac od mieśni najsłabszych gdy trenuje biceps danego dnia?
wole raczej zacząć od ćwiczeń najtrudniejszych a cwiczenia najtrudniejsze nie zawsze są na mięsnie najsłabsze.
3 razy siłownia? coooo? trenuje regularnie dzien w dzien od 6 lat i to mnie samemu daje najlepsze efekty, baaa tak moj organizm zaabsorbował ten typ wysiłku ze kazdy dzien dwa przerwy sprawia ze marnieje w oczach, dlatego nawet jak nie moge trenowac to robie koncentryki.
to było by mniej wiecej tyle moi drodzy
dziękuje za uwage
This is your life and it's ending one minute at a time
niebawem moze siegne 80 kg a pozatym to niemam prostej ławeczki wiec wszystko musze sobie sam z zmiemi na skosnej podawac czyli najpierw francuza z 60 kg wykonuje zeby to na siebie wciagnac i jak odkładam to równierz francuza robie
wiec ciezko jest złapac na francuza tak 100 kg czy wiecej inaczej juz dawno bym tyle wyciskał ale to ze musze sam to sobie podawac i wynosic ponad siebie mnie na tyle osłabia ze nie moge

