Dużo za dużo białka, 110-120 to max przy takich parametrach, a taką ilość da się spokojnie dostarczyć z jedzenia, bez prochu. Niezbilansowane posiłki - nr 2 i 5 - zero węglowodanów, nr 4 o wiele za dużo węglowodanów i kompletny brak białka, nr 3 - serio sam kurczak? To nawet nie jest posiłek. Poza masłem do jajecznicy nie ma żadnych sensownych [...]
ziemniaki zastąp kaszą lub ryżem, chelba mniej na rzecz właśnie kasz, płatków. w pierwszych posiłkach nie ma białka. dodaj tam twarogu i tłuszczu zdrowego. co do pierwszego dnia. zamieniłbym jajka z 4 posiłu na tuńczyka z 3. jajka w 3 tuńczyk w 4. co do masła, to zależy ile go jadasz. nie wiem co jeszcze, dużo jest do poprawy, narazie to co Ci [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
dużo tluszczu? Wrzuc zdjęcie Trochę jest, tak mi się wydaje, kiedyś byłem dość gruby, ważyłem ok. 80 kg ale schudłem i to mocno poprzez bieganie, tak więc nie wiem czy mi to zostało po nadwadze, czy po prostu takie mam proporcje(dodam, że mam dość dużą miednice) zdjęcia: http://iv.pl/images/81576460922700390550.jpg [...]
Wtorek/Środa/Czwartek WT klata/barki + 50min orbi ŚR nogi+25min orbi CZW tric/brzuch +50min orbi Wszystkie treningi z progresem kg lub rep. Aero póki co constans. Nie ma łątwo. Miska: czysta, liczona 1800 BWT 160/160/60 Coś mi rozwaliło znów trawienie stawiam na tuńczyka lub stres. Hmm chyba, że za dużo białka, no nie wiem. Poobserwuję. Rano [...]
za dużo białka :) po prostu nie jest ono wykorzystywane dobrze i przez to ze tyle białka spożywasz to organizm ma za dużo energii .. obetnij na spokojnie 50 g białka i patrz co się dzieje.
sory Dżings, ale teraz to pojechałeś po pierwsze anemia jest skutkiem niedoboru żelaza, a nie wapnia <lol> po drugie ja nie myle wzrostu masy mięśniowej ze wzrostem kości. szkoda, że nie zrozumiałeś analogii, ale postaram Ci się wytłumaczyć. jak nie ma z czego budować mięśni, to nie urosną. tak samo jak nie ma z czego budować kości to też [...]
[...] na pewno, Paula, wytlumacze Ci jak komu inteligentnemu (mam nadzieje ze sie nie myle co do Ciebie). Masz jesc tyle co Marcinecki zapisal bo inaczej d... blada. Bialka ma byc duzo bo to pobudza metabolizm. O tyciu od bialka mozna mowic jesli jest to powyzej 3g/kg mc (takze uszkadza nerki). "... podobno hormon bykA kosztuje 100zł jeden wstrzyk [...]
[...] ? o leptynie czytalem gdzies na body-factory, wodyn tlumaczyl to komus i mniej wiecej lapie o co w tym chodzi http://img207.imageshack.us/img207/2452/dieta20120618.png za duzo bialka za malo tluszczu - w ostatnim posilku miala pojsc oliwa ale mialem ochote na slodkie i zamiast oliwy poszlo bialko i wiorki - trudno tak sie obzarlem na noc ze [...]
Właśnie sama nie wiem. Jakoś nie potrafię wypośrodkować. Co zjem rybę to kaloryczność ogromna i już w kaloriach brak na ww. Tak jakoś to wychodzi. Skoro ma być dużo białka i dużo tłuszczy, bo ww rzekomo "be" to trzeba gdzieś te ww nadrobić. Wiesz, muszę się tego nauczyć. Nigdy nic nie ważyłam. Jadłam co popadło z warzyw, kasz, owoców - na max. [...]
W cholerę za dużo białka i za mało węglowodanów. Przyjmij 110g B, 60g T i 150g W. Ten pierwszy posiłek to gdzie ma białko? I co ten samotny whey tam robi?
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Ok, grube dzięki kolego za podpowiedzi. Własnie tyle co skonczyłem liczyc kcal dzisiejsze i jestem przerażony. Wyniki: 1301 kcal , 57g białka, 47g tłuszczu, 159g węglo. Najgorsze jest to, że jestem już po obiedzie, a moje zapotrzebowanie wynosi 3000. Mimo to nie chudne z dnia na dzień. Podbije od jutra dwukrotnie ilość jedzenia jakie jem i [...]
jaki masz typ budowy ? Cherlawe, wątłe i mizerne ekto wrzuć dietę do sprawdzenia:| Nie wiem co ma moja dieta do pytania. Nie o diete mi chodzi i nie o nią pytam. pokaż trening i najlepiej - fote sylwetki Będąc na cyklu Cellpump x2, 3 białka sfd, mass mutation i jakieś pojedyncze aminokwasy ćwiczyłem ok 60 dni treningiem SPLIT podzielonym na [...]
SKUTKI NEGATYWNE - Wpływ działania sterydów na funkcjonowanie wątroby Wątroba jest największym gruczołem ustroju, jest ośrodkiem przemiany materii w organizmie, wydziela żółć niezbędną do trawienia tłuszczów, reguluje przemianę białek i cukrów oraz przemianę acetową. Magazynuje okresowo glikogen, tłuszcze i białka. Ponadto dezaktywuje substancje, [...]
Witam po tygodniu zapisywania mojego sposobu odżywiania tak szczerze bez modyfikacji Macie racje ,zapisywanie od czego sie broniłem , sporo rzeczy mi uświadomiło. Jest co dopracować Mam za dużo białka za mało wegli - ale wegle starałem sie obcinać. Co z tym zrobić ? Musze wyrównać kaloryczność poszczególnych posiłków bo niektóre wyszły pod 1000 [...]
[...] masy ciala. Pozatym w samej ketozie bialko nie jest potrzebne bo cos tam cos tam... Tez o tym czytalem, jak bardzo chcesz moge znalesc czemu i tu wkleic.. Co wiecej za duzo bialka dziala przeciwko ketozie bo sie tez zamienia w glikogen.. czy jakos tak.. Pytam sie, jak sie nie zgadzam to to mowie, zeby mi przedyskutowac to i zeby ktos [...]
Panowie!!! Po co Mu więcej białka? Skoro pisze, że się nie zatłuszcza, to po co ma jeść jeszcze więcej niż 3g białka na kg??? To przecież i tak za dużo przy jego metabolizmie. D-Mason ja proponuję zwiększyć kaloryczność tej diety, gdyż uważam, że 2900kcal będzie trochę mało. Chyba, że nie liczyłeś profi whey mass'a, to jeszcze by uszło. Ja bym [...]
[...] to co? Bilans dzienny bialka ma wystarczajacy, a moze nawet ciut za duzy dla niektorych.. Proch u niego to jeden posilek to jest pol diety i to po treningu . Tylko nie za duzo kcal jak dla endo? Dlugo jestes na tych kcal? Nie podlewa? Nie widziałem jeszcze sposobu odżywiania, żeby pierwszy posiłek był bez białka. Bez węgli, owszem, samo białko [...]
Wiesz, o tyle mnie zastanowił ten wynik i dlatego też robiłem badanie (anty-TPO), ponieważ siostra ma chorobę Hashimoto i zastanawiało mnie jak to wyglądam u mnie - od zawsze problemy z wagą. A sam lipidogram co wskazuje? Że za dużo czy za mało cholesterolu? Co mogę powiedzieć o samej diecie? Mam taką rozpiskę 2 dni dla przykładu: a) 2722 kcal - [...]