SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

co ma duzo bialka

  • Dieta redukcyjna dla kobiety 53 kg.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dużo za dużo białka, 110-120 to max przy takich parametrach, a taką ilość da się spokojnie dostarczyć z jedzenia, bez prochu. Niezbilansowane posiłki - nr 2 i 5 - zero węglowodanów, nr 4 o wiele za dużo węglowodanów i kompletny brak białka, nr 3 - serio sam kurczak? To nawet nie jest posiłek. Poza masłem do jajecznicy nie ma żadnych sensownych [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 5287 Data: 2016-03-06 13:11:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prośba o sprawdzenie diety

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    ziemniaki zastąp kaszą lub ryżem, chelba mniej na rzecz właśnie kasz, płatków. w pierwszych posiłkach nie ma białka. dodaj tam twarogu i tłuszczu zdrowego. co do pierwszego dnia. zamieniłbym jajka z 4 posiłu na tuńczyka z 3. jajka w 3 tuńczyk w 4. co do masła, to zależy ile go jadasz. nie wiem co jeszcze, dużo jest do poprawy, narazie to co Ci [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1439 Data: 2005-09-18 13:07:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc z dietą na mase

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    dużo tluszczu? Wrzuc zdjęcie Trochę jest, tak mi się wydaje, kiedyś byłem dość gruby, ważyłem ok. 80 kg ale schudłem i to mocno poprzez bieganie, tak więc nie wiem czy mi to zostało po nadwadze, czy po prostu takie mam proporcje(dodam, że mam dość dużą miednice) zdjęcia: http://iv.pl/images/81576460922700390550.jpg [...]

    Odpowiedzi: 36 Ilość wyświetleń: 3504 Data: 2013-08-02 16:54:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do poprawki

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Śniadanie: Płatki owsiane(120g)+ mleko(300ml) 70g pieczywa razowego+ser biały 60g do tego pare plasterków pmidora 30g orzechów ser bialy zamienilbym na jaja, reszta ok Białko: 14+10+4+12+5=45g Węgle:83+15+36+2+5=141g Tłuszcze:9+4,5+1+18=32,5g II sniadanie(w szkole) chleb razowy(280g)+ser twarogowy(60g)+szynka indycza(80g)+masło szynke [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1114 Data: 2008-09-01 17:15:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [Elite Ladies] Kendra 2013

    Post
    Ladies SFD

    Wtorek/Środa/Czwartek WT klata/barki + 50min orbi ŚR nogi+25min orbi CZW tric/brzuch +50min orbi Wszystkie treningi z progresem kg lub rep. Aero póki co constans. Nie ma łątwo. Miska: czysta, liczona 1800 BWT 160/160/60 Coś mi rozwaliło znów trawienie stawiam na tuńczyka lub stres. Hmm chyba, że za dużo białka, no nie wiem. Poobserwuję. Rano [...]

    Odpowiedzi: 292 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-04-12 01:21:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zastój w redukcji

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    za dużo białka :) po prostu nie jest ono wykorzystywane dobrze i przez to ze tyle białka spożywasz to organizm ma za dużo energii .. obetnij na spokojnie 50 g białka i patrz co się dzieje.

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1109 Data: 2013-06-06 23:32:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak w szybkim czasie urosnąć???

    Post
    Inne dyscypliny

    sory Dżings, ale teraz to pojechałeś po pierwsze anemia jest skutkiem niedoboru żelaza, a nie wapnia <lol> po drugie ja nie myle wzrostu masy mięśniowej ze wzrostem kości. szkoda, że nie zrozumiałeś analogii, ale postaram Ci się wytłumaczyć. jak nie ma z czego budować mięśni, to nie urosną. tak samo jak nie ma z czego budować kości to też [...]

    Odpowiedzi: 256 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-05-08 01:09:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy to co robie mozna pod Montiego podciagnac..

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] na pewno, Paula, wytlumacze Ci jak komu inteligentnemu (mam nadzieje ze sie nie myle co do Ciebie). Masz jesc tyle co Marcinecki zapisal bo inaczej d... blada. Bialka ma byc duzo bo to pobudza metabolizm. O tyciu od bialka mozna mowic jesli jest to powyzej 3g/kg mc (takze uszkadza nerki). "... podobno hormon bykA kosztuje 100zł jeden wstrzyk [...]

    Odpowiedzi: 71 Ilość wyświetleń: 7385 Data: 2003-05-27 20:22:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta if - Rafl_1986

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] ? o leptynie czytalem gdzies na body-factory, wodyn tlumaczyl to komus i mniej wiecej lapie o co w tym chodzi http://img207.imageshack.us/img207/2452/dieta20120618.png za duzo bialka za malo tluszczu - w ostatnim posilku miala pojsc oliwa ale mialem ochote na slodkie i zamiast oliwy poszlo bialko i wiorki - trudno tak sie obzarlem na noc ze [...]

    Odpowiedzi: 117 Ilość wyświetleń: 12586 Data: 2012-06-19 11:09:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Właśnie sama nie wiem. Jakoś nie potrafię wypośrodkować. Co zjem rybę to kaloryczność ogromna i już w kaloriach brak na ww. Tak jakoś to wychodzi. Skoro ma być dużo białka i dużo tłuszczy, bo ww rzekomo "be" to trzeba gdzieś te ww nadrobić. Wiesz, muszę się tego nauczyć. Nigdy nic nie ważyłam. Jadłam co popadło z warzyw, kasz, owoców - na max. [...]

    Odpowiedzi: 58 Ilość wyświetleń: 5050 Data: 2016-04-07 18:03:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nowa ja :)

    Post
    Ladies SFD

    W cholerę za dużo białka i za mało węglowodanów. Przyjmij 110g B, 60g T i 150g W. Ten pierwszy posiłek to gdzie ma białko? I co ten samotny whey tam robi?

    Odpowiedzi: 61 Ilość wyświetleń: 6195 Data: 2012-12-08 10:11:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ACTIVLAB Mass Up ? Teraz, czy później ? Ta odzywka, czy inna ?

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Ok, grube dzięki kolego za podpowiedzi. Własnie tyle co skonczyłem liczyc kcal dzisiejsze i jestem przerażony. Wyniki: 1301 kcal , 57g białka, 47g tłuszczu, 159g węglo. Najgorsze jest to, że jestem już po obiedzie, a moje zapotrzebowanie wynosi 3000. Mimo to nie chudne z dnia na dzień. Podbije od jutra dwukrotnie ilość jedzenia jakie jem i [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 6270 Data: 2011-12-15 16:55:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ciężki przypadek-proszę o pomoc

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    jaki masz typ budowy ? Cherlawe, wątłe i mizerne ekto wrzuć dietę do sprawdzenia:| Nie wiem co ma moja dieta do pytania. Nie o diete mi chodzi i nie o nią pytam. pokaż trening i najlepiej - fote sylwetki Będąc na cyklu Cellpump x2, 3 białka sfd, mass mutation i jakieś pojedyncze aminokwasy ćwiczyłem ok 60 dni treningiem SPLIT podzielonym na [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1358 Data: 2013-04-21 15:39:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • środki uboczne testosteronu

    Post
    Szybkie pytania bez logowania

    SKUTKI NEGATYWNE - Wpływ działania sterydów na funkcjonowanie wątroby Wątroba jest największym gruczołem ustroju, jest ośrodkiem przemiany materii w organizmie, wydziela żółć niezbędną do trawienia tłuszczów, reguluje przemianę białek i cukrów oraz przemianę acetową. Magazynuje okresowo glikogen, tłuszcze i białka. Ponadto dezaktywuje substancje, [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1155 Data: 2010-12-28 21:36:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna 42l conpolecacie

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam po tygodniu zapisywania mojego sposobu odżywiania tak szczerze bez modyfikacji Macie racje ,zapisywanie od czego sie broniłem , sporo rzeczy mi uświadomiło. Jest co dopracować Mam za dużo białka za mało wegli - ale wegle starałem sie obcinać. Co z tym zrobić ? Musze wyrównać kaloryczność poszczególnych posiłków bo niektóre wyszły pod 1000 [...]

    Odpowiedzi: 42 Ilość wyświetleń: 8619 Data: 2018-03-11 20:26:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening CKD do oceny

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] masy ciala. Pozatym w samej ketozie bialko nie jest potrzebne bo cos tam cos tam... Tez o tym czytalem, jak bardzo chcesz moge znalesc czemu i tu wkleic.. Co wiecej za duzo bialka dziala przeciwko ketozie bo sie tez zamienia w glikogen.. czy jakos tak.. Pytam sie, jak sie nie zgadzam to to mowie, zeby mi przedyskutowac to i zeby ktos [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1561 Data: 2010-03-27 19:45:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Moja dieta - ocena i porady

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    Panowie!!! Po co Mu więcej białka? Skoro pisze, że się nie zatłuszcza, to po co ma jeść jeszcze więcej niż 3g białka na kg??? To przecież i tak za dużo przy jego metabolizmie. D-Mason ja proponuję zwiększyć kaloryczność tej diety, gdyż uważam, że 2900kcal będzie trochę mało. Chyba, że nie liczyłeś profi whey mass'a, to jeszcze by uszło. Ja bym [...]

    Odpowiedzi: 54 Ilość wyświetleń: 5208 Data: 2003-09-08 19:53:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta masowa endomorfik 4000tyś kcal

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] to co? Bilans dzienny bialka ma wystarczajacy, a moze nawet ciut za duzy dla niektorych.. Proch u niego to jeden posilek to jest pol diety i to po treningu . Tylko nie za duzo kcal jak dla endo? Dlugo jestes na tych kcal? Nie podlewa? Nie widziałem jeszcze sposobu odżywiania, żeby pierwszy posiłek był bez białka. Bez węgli, owszem, samo białko [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2844 Data: 2015-09-20 20:36:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Badanie tarczycowe

    Post
    Zdrowie i Uroda

    Wiesz, o tyle mnie zastanowił ten wynik i dlatego też robiłem badanie (anty-TPO), ponieważ siostra ma chorobę Hashimoto i zastanawiało mnie jak to wyglądam u mnie - od zawsze problemy z wagą. A sam lipidogram co wskazuje? Że za dużo czy za mało cholesterolu? Co mogę powiedzieć o samej diecie? Mam taką rozpiskę 2 dni dla przykładu: a) 2722 kcal - [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 3955 Data: 2017-11-16 18:21:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak zacząć ?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Śniadanie 7:00 2 kromki ciemnego pieczywa , ser biały , szczypiorek , brukselka II Śniadanie 9:00 2 kromki ciemnego pieczywa, mięso z piersi kurczaka bez skóry, plasterek pomidora . *Nie wiem jak to nazwać 12:00 2 kromki ciemnego pieczywa, szynka z kurczaka , ogórek kiszony Obiad 14:00 Co dadzą ( ryby , mięso , kurczak , ryż , kasza , [...]

    Odpowiedzi: 72 Ilość wyświetleń: 8190 Data: 2009-03-24 14:09:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)