Wiesz, o tyle mnie zastanowił ten wynik i dlatego też robiłem badanie (anty-TPO), ponieważ siostra ma chorobę Hashimoto i zastanawiało mnie jak to wyglądam u mnie - od zawsze problemy z wagą.
A sam lipidogram co wskazuje? Że za dużo czy za mało cholesterolu?
Co mogę powiedzieć o samej diecie?
Mam taką rozpiskę 2 dni dla przykładu:
a) 2722 kcal - 119,4g białka - 367,9g węgli - 86,1g tłuszczy
b) 2414 kcal - 84,5g białka - 368,7g węgli - 66,8g tłuszczy
U dietetyka byłem ostatnio (w tym miesiącu) i powiedział mi, że za dużo białka spożywam na pewno i żeby badania porobić.
A sam lipidogram co wskazuje? Że za dużo czy za mało cholesterolu?
Co mogę powiedzieć o samej diecie?
Mam taką rozpiskę 2 dni dla przykładu:
a) 2722 kcal - 119,4g białka - 367,9g węgli - 86,1g tłuszczy
b) 2414 kcal - 84,5g białka - 368,7g węgli - 66,8g tłuszczy
U dietetyka byłem ostatnio (w tym miesiącu) i powiedział mi, że za dużo białka spożywam na pewno i żeby badania porobić.