SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

co ma duzo bialka

  • HIITa planuję, bo jest kapitalny, pamiętam go z czasów jak biegałam rekreacyjnie dłuższe dystanse, wtedy HIITem sobie urozmaicałam nudne dni. Lubię ten typ zmęczenia jaki daje HIIT, ale póki co takie zmęczenie daje mi też mój plan na rozbieganie . Plan jest taki by jeszcze przez czerwiec się rozbiegać, w lipcu zacząć HIITa. Miałam zacząć od [...]

    Odpowiedzi: 39 Ilość wyświetleń: 4944 Data: 2009-06-05 11:43:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • carbon91 / J-NJ / Rozpyerdalam jak atak epilepsji

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] + orzechy (~50g) Dzika micha, do licha. Zapomniałem wczoraj, że dziś sklepy nieczynne, kurde nie mam WPC, bo tak to by nie było problemu. Przez to weszło za mało białka, za duzo węgli. TRENING Zrobiłem trening tak jak ostatnio: Box siady - szło zdecydowanie lepiej niż ostatnio, poszerzyłem rozstaw stóp, ogólnie dobrze, ciężary minimalne - i tak [...]

    Odpowiedzi: 338 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-05-02 00:26:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] wiekszego powera nie czulem, pobudzenia ani pompy rowniez nie zauwazylem. Biorac natomiast przed treningiem bokserskich zauwazylem polepszenie kondycji, treningi mogly trwac duzo dluzej niz normalnie, sila rowniez caly czas sie utrzymywala Dodatkowo stosowalem kompleksy witamin, wapn, vit c, glukozamina. Podczas treningu popijalem ok 15g BCAA [...]

    Odpowiedzi: 169 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-06-05 21:30:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Łydki, barki Wpychanie palcami na suwnicy 3x30 Wyciskanie sztangielkami siedząc 8x8 Unoszenie przodem z pronacją w oparciu 45st 2x12 Unoszenie boczne wylewające 2x20 Zarzut na pierś + wycisk 3x12 Unoszenie w opadzie 2x15 cardio 20min _____________ Komentarz: Wycisk - dobrze, te 8 serii wszystkie zrobiłem progresywnie: [...]

    Odpowiedzi: 2955 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-08-01 12:42:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • WPC_fan/Blog/Redukcja

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] 5. kurak150g, makaron durum50g 6. 50g WPC+10ml oliwy godzinke przed snem tak to mniej wiecej wyglada. 220g B, 133g T, 85g W nie liczac warzyw. wiem, ze przed treningiem jem duzo warzyw i sporo tluszczu, spoko nigdy nie przeszkadzalo mi to i zawsze czuje sie dobrze, a jem dosc duzo tluszczu wiec musi tutaj byc. w potreningowym nie ma go juz w [...]

    Odpowiedzi: 974 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-04-19 13:46:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szmexy - Naturalne Realia

    Post
    Dzienniki Treningowe

    Tested - Kurde, nie przemyślałem tego, a miałem w sumie w plecaku żarcie %-) kucharzz kooos miszcz_ban No to tak: IIFYM traktuję jak IF - to nie jest dieta, tylko sposób odżywiania, także tak, na masie też preferuje IIFYM, z tym, że na masie i tak można sobie pozwolić na wiele bajerów, także można zrobić zdrowe i bardzo pyszne żarcie mając dużo [...]

    Odpowiedzi: 2161 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-10-16 12:41:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PORADNIKI Z ALLEGRO

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    ODCHUDZANIE Obudź się !!!Śniadanie jest twoim największym posiłkiem. Nawet jeśli się bardzo spieszysz i na nic rano nie masz czasu, spróbuj wstawać trochę wcześniej. Kawa wypita w pośpiechu nie sprzyja twojej figurze. Zauważyłeś, że jeśli zjesz rano śniadanie, szybciej robisz się głodny? To nie dlatego, że za wcześnie obudziłeś apetyt, ale [...]

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 8807 Data: 2006-06-14 15:19:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] systematycznie jak teraz (no chyba, ze za dzieciaka, to i bylo 6 treningow tygodniowo). Ale wiem, ze w czasie "kryzysu wieku sredniego" ;-) roznie bywa - mozna wygladac i duzo lepiej i duzo gorzej ;-) Strumyk, ładnie się "podsuszyłaś". Dawaj na masę. Fajnie jest 8-) Boje sie :-) ze masa pojdzie w dol, a nie w piracka klate ;-) Ja bym tu nie [...]

    Odpowiedzi: 1004 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-06-13 22:18:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • madu24/blog/lecimy z wagi... I hope :-)

    Post
    Trening dla początkujących

    King Bardzo Ci dziękuję za cenne rady... Wszystko ok, pojęcie o diecie masz (sama siebie ganisz za posiłki) więc jest dobrze Bardzo dziękuję za dobre słowo No i dieta : kawa przed basenem (wiem, wiem, bedziecie bić), owoc zaraz po Ok, traktuj to jako poranne aeroby, ogranicz kawę, zakupił bym BCAA i łykał przed i po basenie Owoc ok ale [...]

    Odpowiedzi: 1196 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-02-08 12:09:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam ponownie ! Dzień treningowy - tydzień 8 Nogi 1. Przysiady tylne RAMPA6 105kg x 6 120kg x 6 135kg x 6 (filmik) http://www.youtube.com/watch?v=mZR5N7vbcqk 150kg x 6 160kg x 6 (filmik) http://www.youtube.com/watch?v=NVWrQHWrc6w 2. Wypychanie nóg na suwnicy 120kg x 20 150kg x 20 180kg x 15 180kg x 15 3. Syzyfki 0kg x 12 2,5kg x 12 2,5kg x 10 [...]

    Odpowiedzi: 1135 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-30 18:40:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Potem 30 minut spaceru z psami i w domu 2 ćwiczenia na dół i 2 na góre brzucha. Makro: 300g białka, 400g ww i 40g fatu. Oj dzis juz pojdzie duzo wiecej bo ssie okrutnie. https://images91.fotosik.pl/79/c0b685f3b26dbc39med.jpg https://images90.fotosik.pl/79/3728ae1f9a4d0507med.jpg [...]

    Odpowiedzi: 307 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-11-23 20:37:37 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • MARIAN 17/ pods,str.179 i 196 new 240

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] i wyciałem sie do niskiego bf% ale wiesz wtedy mała wiedza a miecha tez nie było chodziło tylko o to zeby spalic fat a teraz troche strach zeby tego miecha nie popalic za duzo i mniej sie wie tym lepiej troche parwdy w tym jest im wiecej wiesz - tym bardziej chcesz kombinowac im mniej wiesz - tym bardziej idziesz na zywiol czesto bywa tak ze [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-04-12 02:28:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dokładnie jak Ghorta napisała, sam tytuł już jest typowo amerykański ;-) I wiele książek tamtejszych autorów które czytałam ma podobny marketingowy styl. Trzeba się przyzwyczaić. Natomiast uważam, że można z tego wyciągnąć sporo ciekawych informacji. Całej jeszcze nie przeczytałam, sama jestem ciekawa porad dietetycznych ;-) Ale też uważam że nie [...]

    Odpowiedzi: 7646 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2021-12-08 14:45:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nie wiem, czy jest tu co weryfikować Ale skomentować mogę: Body wyliczył moje zapotrzebowanie kaloryczne na 1600kcal - dieta: 6x dziennie 30g białka, 3x dziennie 10g tłuszczu, 4x warzywa Z tego, co BL zalecił, wychodzi 720kcal z białka, 270kcal z tłuszczu. Żeby dobić do 1600kcal, musisz jeść około 150g węglowodanów. To oczywiście rozkładasz na [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 3122 Data: 2011-01-07 14:55:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam po treningu... Zanim o tym, dziękuję za odzew - Lady M za uświadomienie o edytowaniu, ok i pozostałe informacje. Martucca, dzięki za komentarze - ale mam kilka pytań. Muszę przyznać, że nigdy nie liczyłam kalorii i te wszystkie pojęcia są dla mnie nowością, ale lubię wiedzieć co i po co robię, a skoro piszesz o kontroli to tym bardziej muszę [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 3122 Data: 2011-01-07 19:23:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzięki Panowie. Dzisiaj pobudka po 4, Franek chciał pić... i jak się obudziłem to już zasnąć nie mogłem, nie wiem czy to zasługa sleeprose, czy przypadek...ale to już nie pierwszy raz, kiedy budzę się mocno wcześnie (4-5 nad ranem) i czuję, że nie ma sensu już iść spać. Dzisiaj spałem więc około 5h, co więcej nie musiałem się z niczym śpieszyć, bo [...]

    Odpowiedzi: 7670 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2021-02-22 20:36:37 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Redukcja przy chorobie jelit

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Teraz w kwestii diety. Co do węglowodanów to słusznie zauważyłeś i zgadzam się tutaj z M-ka, że lepiej bazować na produktach z mąk oczyszczonych oraz lekkostrawnego, oczyszczonego ryżu czy kaszy jaglanej. Wykluczenie glutenu również może być korzystne, ale jeśli dobrze na niego reagujesz to nie musisz. Chleb najlepiej właśnie biały, z mąki [...]

    Odpowiedzi: 39 Ilość wyświetleń: 14747 Data: 2017-09-04 20:12:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT - Shi

    Post
    Ladies SFD

    "Szczuplaku" - dobre sobie :). A co mam Ci powiedzieć :-) chuda jesteś. Mięśni brak, trochę tkanki tłuszczowej, nogi do nieba ;-) jest co poprawiać i na tym się skupimy, ale bardziej będziemy działać w kierunku zmiany składu ciała, żeby było zwarte, jędrne i silne. Za późno przeczytałam wiadomość - nie dałam rady dorzucić nic mięsnego do 2 [...]

    Odpowiedzi: 469 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-09-20 23:13:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bree/ blog/ redukcja forever :]

    Post
    Trening dla początkujących

    Fukinhot uooohooouuu, nie zostawiłeś suchej nitki na mojej biednej diecie ;) Wielkie dzięki za szczegółową analizę :) Ilość białka: 158g - dałbym 1,8 -2 g. max! Szczególnie, że chesz zgubić tłsuzcz a nie budowac mięsnie. Ilość ww: 113g - pojechalaś od razu z małą ilością węgli, uważaj, żebyś nie przesadziła, bo możesz miec problemy z codziennym [...]

    Odpowiedzi: 302 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-05-31 20:29:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Produkty mleczne.

    Post
    NUTRIFARM&OLIMP

    czy zastanawialiscie sie kiedykolwiek nie czy ale dlaczego kulturysci i fitneski wywalaja z diety caly nabial przed zawodami? oni sami do konca nie wiedza, mowia ze nabial uniemozliwia zrobienie super rzezby, ze zalewa itp, to tylko czesc prawdy , otoz nie chodzi o laktoze , tez nie chodzi o tluszcz, ale o bialko mleczne -kazeine, ktora jest [...]

    Odpowiedzi: 103 Ilość wyświetleń: 12973 Data: 2009-02-19 10:01:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)