SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

co ma duzo bialka

  • Witam!! Przepraszamy wszystkich za swoją nieobecność ale jak wszyscy z nas i my również mamy wakacje. W miarę możliwości postaram się odpowiedzieć na wasze pytania a Tomek po swoim powrocie na pewno do nas dołączy. Sector 77 nie napisałeś nic na temat swojego dotychczasowego planu treningowego więc trudno mi ułożyć nowy program treningowy na [...]

    Odpowiedzi: 2710 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-08-03 21:00:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • AO11 ,raszek ma trochę racji, ani ja ani też Tomek nie da Ci na tacy gotowej rozpiski bo nie ma to najmniejszego sensu. Nie ma złotego środka, czy też planu,który będzie działał na każdego.Powinieneś na podstawie swojego doświadczenia oraz informacji dostępnych ogólnie na forum jak i w tym temacie( kilkadzięsiąt przykładów na które już razem z [...]

    Odpowiedzi: 2710 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-03-29 00:00:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny, 84kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Sam serek wiejski na kolację to kiepski posiłek, poza tym w kolacji mogą być węglowodany, dobrze wpływają na regenerację, nie powodują tycia, kiedy je się je wieczorem i pomagają zasnąć. Staraj się też wybierać mało przetworzony nabiał, tzn. tłusty i półtłusty. Odtłuszczone produkty są mniej wartościowe i mniej smaczne. Mleko z białkiem - nadaje [...]

    Odpowiedzi: 32 Ilość wyświetleń: 5327 Data: 2016-11-28 16:24:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nie za duzo tego białka ? znów nie przesadzaj 30-40 gram styka. i jestem zdania WODYNA' nie dochodzic do ostatnich powt- a raczej dochodzic ale na ostatnim treningu. zwiekszać alternatywnie cięzary to najlepsza metoda na zwiększenie siły i masy. i nie ma blokady psychicznej, nie masz żadnej litości dla cięzarów. nie trzeba sie tak katować- [...]

    Odpowiedzi: 971 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-01-29 07:38:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ok , rozumiem , że żadne suplementy nie wchodzą w grę , tylko produkty naturalne. Odnośnie pytania to 2 i 3 przepis raczej całkowicie odpadają, natomiast 1 trochę zmodyfikujemy. Późna pora dużo nie ma do znaczenia , sam czasaemi kończę około 21, a po tym jeszcze jem dwa posiłki + szejk. Także zaproponuję tobie szejka , który odrazu po siłowni/sw [...]

    Odpowiedzi: 580 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-09-27 17:22:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • filonka, ty nie zazdraszczaj, ja tobie właśnie tych spadków z jednej tabelki pozazdrościłam i zacięcia, to teraz nadganiam micha na dziś, ciekawe czy nie będę głodna, bo głównie płyny tu będą- koktajle i inne białka, natomiast wczoraj tak zmieniałam żeby tych owoców się nażreć i dupa, żołądek mnie rozbolał po południu i tyle się najadłam. czy [...]

    Odpowiedzi: 841 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-06-14 10:25:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DZIENNIK KAROLINA

    Post
    Ladies SFD

    Jeeeeestem !! :) Od jutra wracam do prowadzenia dziennika i poważnie biorę się za siebie. Trochę odpuściłam treningi i dietę. Starałam się zeby miska była czysta, ale zdarzyło się kilka wpadek. 3 razy jadłam lody, kawałek pizzy, trochę bitej śmietany, 2 razy gorąca czekolada, 3 frytki i 3 małe paczuszki takich owoców w jogurcie oczywiście miało [...]

    Odpowiedzi: 77 Ilość wyświetleń: 9741 Data: 2014-07-01 19:09:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] diety eliminacyjnej. grzyba od sierpnia nie ma. Probowal mnie zaatakowac dwukrotnie, ale go dobilam suplami i tluszczem. Ostatnio mialam te glupia przerwe, ogromnie duzo stresu i lekka depresje. Miska sie polozyla na lopatki, nie grzeszylam jakos bardzo, ale rozkladu nie trzymalam. Bardzo mi boczki wylalo i lapie wode? Pewnie przez [...]

    Odpowiedzi: 1549 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-02-24 00:10:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Na Wstępie pragnę podziękować Sponsorowi, który ufundował ten zestaw suplementów oraz moderatorom dzięki którym zostałem wybrany do tego testu. Liczę ze będzie się podobał i obiecuje że nie dam lipy. Pozdrawiam coś na początek o mnie NICK : Stpierre WIEK : prawie 19;) STAŻ : 2,5 roku z przerwami dosyć długimi...obecnie jestem po miesięcznym [...]

    Odpowiedzi: 333 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-10-25 12:50:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta masówka, korekta

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jeśli chcesz uzupełnić te brakujące 50g białka to odżywka jest jednym ze sposobów. Patrząc na ostatnie testy odżywek jak i własne doświadczenia to WPC o którym mówisz nada się doskonale. Warto zauważyć, że kiedy jesteś związany z tym sportem dłużej, to oglądanie po raz n-ty na swoim talerzu kurczaka z ryżem i serek wiejski z rana, przyprawia cię [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 937 Data: 2014-03-17 13:58:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • /ObrazkiSFD/ZdjeciaSFD3_large/c15cf1daadee462cb72d695b7ac28a0d.png @ Doris.K - jak mógłbym ich nie znać :), kiedyś non stop na odsłuchu teraz dość rzadko, ale nawet 3W - 15mc słucham }:-( Cardio pewnie ostatecznie z 60min na sesje :) Siemaneczko, dzisiaj treningowy . 1. Plecki Gigant Serie -Wiosłowanie wyciąg dolny Cała machina 3x15p + [...]

    Odpowiedzi: 590 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-02-11 20:30:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kompletny poczatkujacy (ale senior)

    Post
    Po 35 roku życia

    [...] spisywalem jej, jadlem dobrze ale np. z pracy musze czasami wyjsc na drinka, przy drinku jakies przekaski itd. to mnie troche zgubilo, trzymalem poziom bialka, wdg. mnie za duzo cukrow albo wegli juz sam nie wiem. Troche rozbudowalem ramiona, ale w ogole nie jestem usatysfakcjonowany wrecz - liczylem ze bedzie lepiej. Zrobie test na alergie [...]

    Odpowiedzi: 41 Ilość wyświetleń: 7342 Data: 2015-07-14 21:48:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DT Gwid - vol. 2

    Post
    Po 35 roku życia

    Jak Ty masz bf 16,5%, to ja mam ponad 30... Ale weź no się chłopie za nogi ;) Nogi od 5 miesięcy masakrycznie katuje, obwód mi urósł z 58 na 64 cm w tym czasie. widać na żywca separacje( to pewnie zasługa bułgarów) ale przez tłuszcz oraz kudły nie widać na płaskich fotkach. poza tym przysiad w serii od 100 do 130 kg przeskok to coś musiało ruszyć. [...]

    Odpowiedzi: 3986 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-10-04 09:33:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] te 2000 dwa tygodnie powiedzmy i po tym czasie juz powinnas wyciagac wnioski idzie dobrze? nie idzie dobrze/nie idzie wcale? i zmieniac to, co lezy jesli ruchu nie bedzie za duzo, a czasu troche wolnego, proponuje zwiekszac aktywnosc, a nie odejmowac kcal, gdyby okazalo sie za duzo wpc i banan...musiec nie musisz...czy to cos zmieni? moze ulatwi [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 3217 Data: 2008-01-10 18:41:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Aktywnosc?? Eee siedze przy biurku caly dzien, i to wsio+ sporty wieczorem. A to co robilam do nie byla dieta sensu stricte, tylko uwazalam na wegle, aby nie bylo ich za duzo+ aby nie za duzo tluszczy, no istaralam sie jesc czesto co srednio mi wychodzilo. A glowny posilek raczej staram sie zjesc o 13-tej a wieczorem staralam sie jesc wiecej [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 3508 Data: 2003-07-31 17:17:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nie ma co się załamywać tylko przeczekać chorobę, wyleczyć się. Przeanalizuj co może być przyczyną , że waga nie idzie. Za mało paliwa do rozwoju mięśni a przede wszystkim białka Muszisz być cierpliwy i systematycznie wykonywać każdy trening , solidnie jeść i dużo spać bo tylko wówczas mięśnie rosną. Może dobrym rozwiązaniem będzie jeśli do [...]

    Odpowiedzi: 100 Ilość wyświetleń: 8593 Data: 2009-05-17 08:34:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Podsumowanie weekendu i poniedziałku dieta No cóż... Do moich planów to ma daleko, daleko. W weekend za dużo tłuszczy, za mało białka, a dziś za mało białka. Ciężko tak naprawdę całe białko umieścić w jednym posiłku... Ale już przerzucam się z nabiału na mięso, więc odrobinka progressu widoczna. Będę starała się jeszcze mocniej ćwiczyć nad miską, [...]

    Odpowiedzi: 39 Ilość wyświetleń: 6207 Data: 2015-03-23 20:14:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja !! muszę osiągnąć cel !!

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    007 napisał(a): Biegaj po 16 km to na pewno schudniesz. Pij dużo wody załatw se jakiego supla od spalania tłuszczu i trenuj systematycznie. Zredukuj liczbę kalorii nie łącz białka z węglami. Nie jedz makaronu, chleba bo od tego się tyje zjadaj lekką kolacje trzy godziny przed snem. 16km dziennie to ok. 1.5h - haha kolana nie wytrzymaja mi ;/ [...]

    Odpowiedzi: 109 Ilość wyświetleń: 11664 Data: 2012-08-10 08:45:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pitbuyll / massacraa... czerwonego wiewióra !

    Post
    Trening dla początkujących

    Ten post ładniejszy, niż mój wyżej :) Okay, lecimy.. czas na kolejny post! Fajny tekst kiedyś przeczytałem i wpadł mi do łepetynki chyba w dzienniku Rybasa i Molderista (dziennik dla zaawansowanych): 'c*** w cyce genetyce" - hehe:) za***iste! pozdro dla nich **1. Najważniejsze, newsy! .Trening - nie zmieniam, ten co robię aktualnie to czuję, [...]

    Odpowiedzi: 206 Ilość wyświetleń: 15231 Data: 2011-07-15 21:22:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • POJEDYNCZE PYTANIA

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam! Wyliczyłem sobie zapotrzebowanie kaloryczne w temacie http://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html według zasad tam opisanych. Mam 18 lat, 72 kg i 182 cm wzrostu. Wyszło mi w przybliżeniu 4210 kcal, a z obliczeń dot. ilości makroskładników jakie muszę dostarczać-155g białka, 116g [...]

    Odpowiedzi: 3016 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-03-16 14:26:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)