ależ Marku, w pełni się z Tobą zgadzam
jednak jak chłopak pyta jak powinno ma być to odpowiadam zgodnie z tym jakie są założenia
sam mówisz, że należy jeść dużo i zdrowo, zgodnie ze wskazówkami żywieniowymi
i racja, nie każdy musi przecież mieć dietę, wystarczy się trzymać (nawet dość luźno) przyjętych założeń gdyż na naszym poziomie to wystarczy
ja nikogo do diety nie namawiam
jednak jak już ktoś się na to decyduje to musi zacisnąć zęby i postarać się trzymać michę tak jak należy
nikt nie stwierdził, że 'bez idealnie zbilansowanej diety i 6 posilkow co 2-3 godziny nie da sie nic zrobic. ' więc nie wciskaj nam tego w nasze usta
myślisz, że my tutaj ważymy każdy gram kurczaka i nigdy nie pzowalamy sobie na żadne odstępstwa? to zajrzyj do tematu Co właśnie wcinasz a się mocno zdziwisz
bo tak jak mówisz sport na poziomie rekreacyjno-amatorskim ma być przecież przyjemnością
warto jednak czerpać z tego też wymierne do naszej pracy efekty, więc warto się trzymać podstawowych reguł prawidłowego odżywiania