Mam kilka pytań.
1.Ile % białka pobieranego z pożywienia może zostać przekazane na budowe mięśni a ile na inne cele?.
2.W końcu ile dokładnie potrzeba kcal na spalenie tudzież przetrawienie/wchłonięcie 1g białka bo słyszałem różne wersje.
3.W jakich środowiskach trwią sie białka, tłuszcze i ww.
4.Czy wpierdzielanie duzych ilosci pozywienia dziennie np 4000kcal moze miec wplyw na pryszcze?
1.Ile % białka pobieranego z pożywienia może zostać przekazane na budowe mięśni a ile na inne cele?.
2.W końcu ile dokładnie potrzeba kcal na spalenie tudzież przetrawienie/wchłonięcie 1g białka bo słyszałem różne wersje.
3.W jakich środowiskach trwią sie białka, tłuszcze i ww.
4.Czy wpierdzielanie duzych ilosci pozywienia dziennie np 4000kcal moze miec wplyw na pryszcze?

Krzysztof Piekarz