SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Leucyna w Whey Protein Complex

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4851

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
nieee :) )))
sadze ze zle zrozumiales - jestem chyba najwiekszym jej zwolenniem na SFD :)

posluze sie Twoja wypowiedzia aby pokazac co mam na mysli

pomimo dobraj ceny i tego, że lubie Olimp

mam podobnie
widze
dobra cene
i lubie (dodam - ufam przez lata) olimpa

a blad moze zdarzyc sie kazdemu
poprostu nie wierzylem ze leucyny moze byc tak malo w produkcie CFM z WPC

wiec samym aminogramem sie mnie od poczatku przejmowalem

WPC 100% od poczatku stal sie moim podstawowym bialkiem :)
tak dalej bedzie :)


Zmieniony przez - Biniu w dniu 2010-02-27 09:00:12
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
Rusku, jedz tyle białka whey pro complex co Biniu, a też będziesz taki wielki

Nigdy nie miałem białka Olimpa, boje się trochę smaków. Sceptycy jadą ostro po Olimpie że ma smaki białek z lat -90...

Biniu co do smaków to nie znudzą mi się. Przecież 2,2kg to nie jest aż tak dużo, no chyba że ktoś se robi porcje po 20g...
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
Rusku, jedz tyle białka whey pro complex co Biniu, a też będziesz taki wielki

bez szydery prosze

Nigdy nie miałem białka Olimpa, boje się trochę smaków. Sceptycy jadą ostro po Olimpie że ma smaki białek z lat -90...


bo i te opinie powstawaly kilka ladnych lat temu
obecnie malo komu nie podchodza nowe smaki Olimpa
wystarczy np przesledzic odpowiedni watek
https://www.sfd.pl/WHEY_PROTEIN_COMPLEX_100%_NOWOŚĆ!-t306150.html
i poczytac samemu opinie :)

Biniu co do smaków to nie znudzą mi się. Przecież 2,2kg to nie jest aż tak dużo, no chyba że ktoś se robi porcje po 20g...

znudzila mi sie skutecznie truskawka - po 3 puszakch 2,5 kg a porcje mam okolo 40-50g BIALKA (nie proszku)
na razie skutecznie omijam
dobrze ze jest tyle pysznych smakow :) )) (u mnie kokos i ice coffie ale czekam na przesylke z pinacolada)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 8 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42640
Eltoro,Ci sceptycy co jadą po Olimpie to już tak mają

Białka Olimpa są smaczne ,Z WPComplex polecamy ICE COFFEE.

Leucyny od zawsze było tyle samo czyli prawie 8g/100g.
Pomyłka wynikła przy produkcji etykiet,Olimp oczywiście się przyznaje ze było to niedopatrzenie I bardzo PRZEPRASZA za zaistniałą sytuację .
Wiarygodnym zródłem jest strona OLIMPA
http://www.olimp-supplements.com/pl/index2.php?page=l_pr2&id_pr=148&alf=W&str=2&sh=1&ids=1 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 683
rowniez bylem sceptykiem smakow Olimpu ale po przetestowaniu profi wheya oraz wpc 100% stwierdzam ze niepotrzebnie sie balem!!! wole czekolade wpc 100% od czekolady metrx supreme whey albo dymatize elite whey ale z drugiej strony smaki kwestia gustu ale rozpuszczalnosc juz nie i tutaj NIE mam NIC do zarzucenia białkom olimpowskim.
...
Napisał(a)
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 9767 Wiek 5 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23579
Ja próbowałem bodaj wszystkich białek z naszego rynku (i nie tylko).
Nowe smaki Olego są na prawdę SUPER!
Ustępują tylko niektórym zza oceanu, ale tam są dopuszczone inne komponenty, zaś niezgodność deklaracji procentowej zawartości białka - to dosyć powszechne zjawisko. Zresztą - wszystko to też kwestia gustu, bo mi osobiście nie podchodzą odżywki mocno przebajerowane - smakujące jak guma balonowa albo lody Koral.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
No racja. Te przebajerowane smaki szybko się nudzą. Mi się znudziła pinacolada Dymatize czy Prostar ciastko z kremem. Najlepsze są zwykłe smaki:czekolada, wanilia, truskawka. Choć przyznam szczerze że wiśniowym lub cytrynowym bym nie zgardził, takim kwaskowatym choć o to ciężko przy odżywce białkowej

Będę rozważał zakup Pro complex, sp80, matrix z Olimpa. Wszystko zależy od funduszy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1305
Tylko wanilia i czekolada!:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60920
" Nowe smaki Olego są na prawdę SUPER! "

od kiedy sa te nowe smaki? kupowalem whey protein complex ostatnie z rok temu, teraz sa jakies poprawione smaki?:>

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
Oli z tego co czytalem systematycznie poprawia 'starsze' produkty
i dodaje NOWE smaki jak np w WPC 100%
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Dobry cykl na mase

Następny temat

Dieta do poprawek

electro
Polecane artykuły