SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Buli - zjem, poćwiczę, wyśpię sie, a reszta przyjdzie sama:-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
Antek dobrze gadasz
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
Ja tak samo, nie ma co patrzeć na osoby ze swojego otoczenia (mam na mysli otoczenie kulturystyczne) większość to bezmózgi co machają by machać. Jedynie tu na forum jest taka mała jakby neo rodzina. każdy coś pomoze, doradzi, opyierdoli jak trzeba, doda swoje 3 grosze ale sensowne.

ostatnio gadałem z pewnym "miSZCZem" na siłce, każdemu to doradzał jak wykonywac cwiczenia i wg, fakt faktem ze wyglada jak góvno ale mniejsza o oto. Zaczalem z nim gadac jak juz wszyscy poszli o szmace i wg. jakos z temu zboczyliśmy i mowi "no, ostatnio kupilem sobie mietka z usa, kumpel mi zalatwil, kosa taka ze ja pyierdole, po paru dniach juz troche kg wskoczylo" pytam go o szame na cyklu i wg... " no patrze by duzo białka jesc i wg"... no coment, potem taki d**** trafi na szpital ze schorzeniami wątroby i będzie że saa są takie złe, takie niedobre bo caly org wyniszczają
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
No i u mnie to samo, jak mówie, że sam z siebie chvja koks da, to od razu zaczynają pizgać ze mnie,
ze jak koks porządny to nawet bez żarcia Ci pójdzie, także ich zdaniem nie warto trzymać tak michy jak ja..
To mi gadał taki typ co kupił spalacz jakiś tam konkret i nie robi kardio bo ziomek jego też jadł ten spalacz i zgubił 11kg, a on chce zrzucić z 4kg...

Rece opadaja serrio
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
takie są realia, przykre ale prawdziwe a potem bek że po cyklu jest gorzej niż przed
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
No bo potem kolega kolegi załattwił wyyebke...
Najgorsze jest to,ze ja z takimi kvrwami spędzam dużą część życia w robocie, zawsze, zawsze staram sie unikać tematu siłki, ale oni i tak wchodzą w te tematy, a jak ktoś mnie o coś zapyta grzecznie i staram sie to jakiś wytłumaczyc i jak oni podsłyszą to zaraz hejty, bo oni lepiej wiedzą
To samo przed wczoraj mi mówił kumpel, że ogólnie czy na plecyt czy gdziekolwiek bezsensem jest walić dużo kg i mieć słabszą technike, bo oglądał gdzieś flmik jak gość mówił, że cięzar mały ale technika najważniejsza.
A wczoraj mi mówił,m że kupił jakiś suplement i podobno po nim 20kg na ławie, na bary, na co chcesz
(serio nie kłamie)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 404 Napisanych postów 11788 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125319
może i wyjdziesz na typowego koksa, ale czasem najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze.
Pytam zatem rzeczowo: czemu im nie wpyerdolisz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 113 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54809
Przewaga liczebna zapewne. Buliego musi być jeszcze troszku więcej.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 404 Napisanych postów 11788 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125319
Proponuję tak:
1 cykl = 1 gość do kasacji.
Jeśli jest ich 100, to musisz 100 razy być na bombie, nie ma wyjścia
a serio: nie przejmuj się mugolami.
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
ja tak samo. unikam jak ognia tematu siłce w moim otoczniu. Antek ale jak buli zrobi 100 cykli to nie wiem czy ktos spojrzy na niego bez obawy o wpyierdol
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 113 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54809
Po 100 cyklach, biorąc pod uwagę dotychczasowy progres, to już raczej nie będzie robił z rumunami etc gdzieś w UK...

ಠ_ಠ

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stopniowany trening objętościowy

Następny temat

Zmiana formy treningu

electro
Polecane artykuły