Szacuny
1
Napisanych postów
122
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
1358
Profi mass to tak zwany "BULK" czyli ok. 50% biała 50% węgli .
A typowy gainer ma około 80% wegli do 20% białka w zależnosci od proporcji ułożonej przez prducenta.
Nie można powiedziec co jest lepsze a co jest gorsze gdyz jest to uzależnione od twojej diety i celu do jakiego dążysz a zarazem twojej budowy i genetyki. Popatrz sobie na skład obu odżwek. NAJPROŚCIej>>> profii mass wychodzi duzo drożej bo ma wiecej białka a białko jest droższe i tyle.I zadaj sobie pytanie ile bialka ci tak naprawde potrzeba .....
ROSNIJ DUZY MAŁY BĄDŻ
CZY SIE STOI CZY SIE LEŻY SOG SIE NALEŻY :)
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Bardzo dobry dla ektomorfików jako uzupełnienie diety, do picia po treningu. Sam mam za sobą 14kg tego gainera i bardzo polecam. Dobra rozpuszczalność, najlepszy smak jak dla mnie czekolada, szczególnie z mlekiem ogólnie wanilia i truskawka też mi smakowały.