SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Olimp - Gain Bolic 6000®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 223846

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 128
Wygrzebuje stary temat ale musze. Stosuje Olimp Profi MAss czy to jest lepsze?? I czy nie zahamuje mi wzrostu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 976 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12630
a wesz co to gainer ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 128
No tak " jedzenie w proszku" ale tam sa dodatki typu kreatyna , dekstroza i tauryna i nie wiem czy moze to wpłynąć na mój wzrost w okresie dojrzewania
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1358
Profi mass to tak zwany "BULK" czyli ok. 50% biała 50% węgli .
A typowy gainer ma około 80% wegli do 20% białka w zależnosci od proporcji ułożonej przez prducenta.
Nie można powiedziec co jest lepsze a co jest gorsze gdyz jest to uzależnione od twojej diety i celu do jakiego dążysz a zarazem twojej budowy i genetyki. Popatrz sobie na skład obu odżwek. NAJPROŚCIej>>> profii mass wychodzi duzo drożej bo ma wiecej białka a białko jest droższe i tyle.I zadaj sobie pytanie ile bialka ci tak naprawde potrzeba .....

ROSNIJ DUZY MAŁY BĄDŻ
CZY SIE STOI CZY SIE LEŻY SOG SIE NALEŻY :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7276
Z mlekiem dobry, a z wodą katastrofa. Mam wanilie. Nie ma żadnych rewelacji żołądkowych.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2251
dobry polecam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22932
Mocny gainer, dla hardgainerów, początkujących.
Smaki takie sobie, najlepiej odpowiadał mi czekoldowy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1085
jadłem kiedyś i wogule mi nie podeszedł ani smak ani rozpuszczalność jak dla mnie lipa , ale np.mojemu przyjacielowi podchodzi i jest zadowolony

Ciężar jest bogiem,trening nałogiem,życie zabawą siła PODSTAWĄ!!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dobry dla ektomorfików jako uzupełnienie diety, do picia po treningu. Sam mam za sobą 14kg tego gainera i bardzo polecam. Dobra rozpuszczalność, najlepszy smak jak dla mnie czekolada, szczególnie z mlekiem ogólnie wanilia i truskawka też mi smakowały.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 664
tego gainera lepiej stosować od razu bezpośrednio po treningu czy tak jak na opakowaniu godzine po ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Fat Burner Plus®

Następny temat

Olimp - Gainer MCT®

electro
Polecane artykuły