SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Gain Bolic 6000®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214026

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary temat.
kup wanilie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1512
Kupie jednak czekoladowy smak, znajomy polecił. ;)
Ale mam nieco inne pytanie... jakie dawki sobie ustalić? wiem, że na opakowaniu jest stanowczo za dużo... biorę 6 opakowań po 1kg i z tego co wiem są tam miarki, gratis dostanę shaker'a.
Czy dawkowanie 2 porcje dziennie po 80g, czyli 160g dziennie będzie dobrze? i czy dobrze rozumiem... że w dni bez treningu pije 2 porcje dziennie pomiędzy jednym a drugim posiłkiem, a w treningowe 2 porcje dziennie przed i po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W foliowych opakowaniach nie ma miarek ale jak kupisz w aptece miarkę to będzie to samo 1 jednostka Olimpa to 1 jednostka miarki aptecznej. Gainbolic jest tylko uzupełnieniem diety, bierz wtedy gdy nie możesz zjeść posiłku np w szkole nie masz czasu to sobie pijesz. Nie ma czegoś takiego w odżywkach jak ile brać, bierzesz ile Ci brakuje. Weź sobie po 1 opakowaniu wanilii i truskawki będziesz miał porównanie smaków.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2010-03-30 12:01:24

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1512
ktoś kiedyś pisał, że w każdej jest.. ale jeśli nie to ile łyżeczek powinno stanowić 80g?
Niestety nie mogę według zapotrzebowanie, ponieważ nie mam rozpisanej diety... po prostu staram się wcinać jak najwięcej pomału widzę efekty, a gainer na pewno dobrze mi posłuży dlatego chce systematycznie stosować także dawki.. dlatego pytam po ile byłoby najlepiej.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W foliowych nie ma bo by mogły uszkodzić folie, kup sobie jedno opakowanie w słoju 4000g a 2 normalne w folii i będziesz miał miarkę

Sposób użycia: 1-3 porcji dz. - pomiędzy posiłkami oraz na ok. 1 godz. przed i po treningu. 1 porcję (100 g tj. ok. 210 jednostek wg. miarki Olimp lub 14 płaskich łyżek stołowych) rozpuścić w 100 ml wody. Na początku preparat można stosować w ilości 1/2 porcji tj. 50 g.

80 g to będzie około 7 płaskich łyżek stołowych

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1512
Kupuje 6 paczek po 1kg, bo wychodzi mi dużo taniej z jednej z aukcji na allegro..

Czyli w sumie zamiast miarek mogę używać płaskich łyżek stołowych... Tylko czy 80g to będzie dobre dawkowanie... i czy taką ilość rozpuszczać także w 100ml mleka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak nie policzysz ile dostarczasz z jedzenia to się może okazać że 80 g to za dużo lub za mało, a miarka w aptece może kosztować ok złotówki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1512
Na pewno nie będę liczył co dzień bo nawet diety nie mam rozpisanej... jem co się da. Chcę po prostu określić jakąś mniej więcej 'uniwersalną' dawkę GB i mleka na jedną porcję...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 182 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14881
ja biore gainera 1 raz dzinnie po treningu to jest jakies ok 7 łyzecze do heraty czubate smak czekoladowy jest badrzo dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
opakowanie nie praktyczne- trzeba przesypać do innego pojemnika, więc lipa, wiaderka są lepsze
smak-10/10 wanilia z ciepłym mlekiem
rozpuszczalność 10/10 (bez szejkera, mieszałem łyżeczką w mleku :)
polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Fat Burner Plus®

Następny temat

Olimp - Gainer MCT®

WHEY premium