SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Gain Bolic 6000®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214311

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
a po ile wy go kupujecie i gdzie ??

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 359 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28295
Moje odczucia
Skonczylem dzisiaj puche 4kg o smaku truskawkowym i wiem ze juz w takiej ilosci tego smaku nie wezme. Poczatkowo mialem problemy myslalem ze bede musial go odsstawic bo cos jest nie tak, ale wystarczylo tylko zmniejszyc dawki na pewien czas i wszystko wrocilo do normy.
Rozpuszczalnosc gainera sama w sobie bardzo dobra, zostaja czasami male grudki, ktore po przegryzieniu daja odczucie jakbym mial piasek w ustach ale idzie to przezyc
Ogolnie jestem zadowolony z tego gainera zostalo mi jesze 2 kilo, dzisiaj otworzylem wanilie napewno lepsza od truskawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 222 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5114
14 łyzek na porcje ? z tego co wiem to gainera sie bierze około 10 g na 1 kg masy ciała .... a te 14 płaskich łyzyek stołowcyh to raczej bez sensu brac .. w jednej łyzce jest około 13g . mozesz zotac przy swojej dawce i marnowac jakies 100 g na porcje bo te "ponad ileś" chyba sie nie przyswaja ...

(...) "Myślę sobie czasem o potworze Frankensteina...Widzę te same spojrzenia ludzi... strach...
nienawiść... obrzydzenie...Czy warto? k***a warto! Zawsze warto!
Za nic w świecie bym tego nie zmienił... " (...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
gainera sie bierze około 10 g na 1 kg masy ciała

Gainera bierze się według braków w diecie - to nie kreatyna.


w jednej łyzce jest około 13g

Ważyłeś konkretnie tego gainera ??


mozesz zotac przy swojej dawce i marnowac jakies 100 g na porcje bo te "ponad ileś" chyba sie nie przyswaja ...

Ja osobiście też bym nie brał na porcje więcej niż 100g, lepiej podzielić - choć jak kto woli.

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 261 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6131
Smak - wanilia dobry truskawka przeciętny
Masa - rośnie, ale troche zalewa jeśli bierze się za duże dawki jednorazowo
Rozpuszczalność - bardzo dobra

Cena/Jakość Bardzo Dobry :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 222 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5114
chong li

"wazyłem konkretnie tego gainera "

a na opakowaniu czesto pisza głupoty ..

(...) "Myślę sobie czasem o potworze Frankensteina...Widzę te same spojrzenia ludzi... strach...
nienawiść... obrzydzenie...Czy warto? k***a warto! Zawsze warto!
Za nic w świecie bym tego nie zmienił... " (...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447

Na opakowaniu przeważnie piszą głupoty

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
smak truskawkowy na dłuższą metę nie do zniesienia. 6 kg gainera jem już z 1,5 miecha i jeszcze ze 2 kg zostało.
Truskawkowy jest mdły i wstrętny, jeśli miałbym jeszcze raz kupić to tylko wanilia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1815
Jak narazie w swojej moze krótkiej karierze nic gorszego i wstrętniejszego nie piłem!!! Smak truskawka o matko tylko odruch wymiotny mam... blee...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3251
Kupiłem teraz kolejne 4kg...
Według mnie genialny gainer! Tani i dobry!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Fat Burner Plus®

Następny temat

Olimp - Gainer MCT®

WHEY premium