SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Gain Bolic 6000®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214005

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Nawet niezły, jedna z pierwszych moich odżywek... a ten smak długo będę pamiętał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459
Witam
Mam pytanie chce zakupic gain bolic 6000 i czy mozna dozucic jescze do tego np jabczan kreatyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3481
A co ma wspólnego jedno z drugim ?

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17140
pewnie że można w gb jest strasznie mało krety wiec moim zdaniem jak najbardziej

Trening czyni Mistrza!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 476
dla mnie ten gainer nie jest zbytnio dobry szczerze mowiac da sie go wypic ale z wielka bieda... z woda sie go nie da wypic a z mlekiem tez nie jest dobry tani gainer ale slaby.... juz lepiej kupic mammoth 2500 gain fast lub mutant mass....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15598
Bardzo dobry gainer właśnie niedawno skończyłem jeść 4 kilo w połączeniu z monohydratem z vitala w miesiąc 7 kg masy
Smak: Truskawka bardzo dobry smaczek nie wiem czemu niektórzy narzekają na niego
Rozpuszczalność: BDB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
A jak wygląda sprawa z tą nową ulepszoną wersją??? Dali tylko nowy design czy smak i skład też uległy zmianie???

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459
A ja nie wiem czy lepiej do tego Gain bolica dodac jescze jabczanu kreatyny czy dopiero jak mi sie on skonczy to dopiero zaczac z jabczanem moze ktos poradzi co lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Kupuj i zarzucaj jabłczan razem z Gainerem, to jak najbardziej wskazane rozwiązane gdyż GainBolic w jednej porcji ma malutko kretki. Pzdr

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 419
Kupiłem, piję, nie żałuję, efekty powili widać (tyję). Smak jak i rozpuszczalność bardzo dobra, lubię pianę więc mocniej macham w szejkerze. Chcę jeszcze dokupić białko żeby wzbogacić dietę, bo mam pewne braki. Ogólnie polecam tego gainera, tani i dobry.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Fat Burner Plus®

Następny temat

Olimp - Gainer MCT®

WHEY premium