SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Gain Bolic 6000®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214100

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18988
20 na bank
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1942
Kupiłem niedawno 8 kg za 187 zł. Smak czekolada bardzo dobry, wanilia też dobra i ma posmak kokosu. Rozpuszczalność bardzo dobra, nie pieni się,dobry z mlekiem jak i z woda.Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Zjadłem ponad 4kg tego gainerka i jestem bardzo zadowolony. Spróbowałem wszystkich trzech smaków i gorąco polecam czekoladę i wanilię (ja stosowałem na zmianę i się nie przejadł). Pozdro!!!

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2219
a jest lepszy od MassXXL???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18302
Czekolada najlepsza! Jak kakao moze lepsze nawet
Wanilia - za słodka
Truskawka - wogole smaku truskawki nie czuc jakas mdła, przynajmniej mozna pic w mniejszej proporcji plynu

Ja mieszalem truskawke i wanilie i cos tam juz zaczelo smakowac

Fajny gainer ale jakos stwierdzilem ze sa lepsze i smaczniejsze w tej samej cenie

Życie jest różne kwadratowe i podłużne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 534
Dobry gainer, zjadłem 5kg i widać efekty. Czekoladowy był dobry ale do czasu, ostatnie 2 kg jakoś smakują bardziej jak kawa ale da się wypić, rozpuszczalność dobra.

"Jeśli nie potrafisz robić martwego ciągu, nie możesz być najsilniejszym na świecie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupiłem sobie 1kg folię na próbę. Jestem aktualnie na redukcji, ale pokusiłem się na porcję. Wrażenia...pozytywne. Porcja 100 g rozpuściła się bez problemu w kilka sekund, shaker nie "wybuchnął" jak to już mi się kilka razy zdarzyło, a w smaku całkiem dobry (czekolada). Nie jest mdły, a efekty sprawdzę podczas cyklu (Cp+Gb6000+IsoActive <YES> ) Mogę polecić. Dobry i tani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
siema mam pytanie kupilem sobie 6 kg tego gainera ale zastanawia mnie czy dawkowanie ktore podali na opakowaniu nie jest za duze??? waze 71 kg przy 185 cm wzrostu i potrzebuje masy ale niechcial bym dostac brzuszka od tego ale miesni. oczywiscie chodze na silownie regularnie mam plan itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 816
Sądzę że powinieneś zmniejszyć dawkę . Np 40-50 g .

A teraz moje pytanie :P
Czy mogę go zażywać tylko w dni treningowe ? sądzę ze to wtedy nic nie da ale pytam z ciekawości :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
wg. braków w diecie. Po treningu, owszem.

THC !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Fat Burner Plus®

Następny temat

Olimp - Gainer MCT®

WHEY premium