SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Gain Bolic 6000®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214330

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1984
Ja go stosuje zamiast carbo bezpośrednio po treningu 100g a tkato jako uzupełnienie diety biore mass xxl, jem duuużo ryżu i efekty są idealne ( na początku w ciągu 2 dni przybrałem juz pół kilograma xD) Olimp Gain Bolic 6000 polecam gorąco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3772
Własnie zamówiłem 4 kg , jak przyjdzie przesyłka zaczne stosować i napisze o efektach :). Można wymieszać 50 g z 500 ml mleka ? Czy będzie za bardzo wodniste ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15035
Co do smaku to wanilia bardzo dobra ,czekoladowy tez dobry,ale truskawka niedobra.
Tani gainer i dobry.
50g z 500ml mleka bedzie wodniste,ale to chyba nie ma znaczenia w jakich proporciach bedziesz mieszał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
Polecam ten gainer w ciagu 2 tygodni przybyło mi 5 kg massy oraz 8 kg na prostej
jedna wada - to słabo sie rozpuszcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 592
Ja zacząłem jesc go po przed i po treningu ale dziwnie sie czuje zamulony po nim :/ mass xxl byl lepszy w smaku...

I can resist everything except temptation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 118
mam zamiar kupić OLIMP Gain Bolic 6000 1000g bo jest tani i ponoć ma dobre efekty
czy jeżeli będę ćwiczył to przybędzie mi więcej masy niż
jak bym w ogóle nie ćwiczył ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 118
właśnie kupiłem OLIMP Gain Bolic 6000 1000g rozpuszczalność bardzo dobra smak czekoladowy z wodą pycha zobaczymy jakie efekty po stosowaniu na pewno napisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1791
Siema. Mam takie pytanie. Czy ta przybrana przez was masa to mięśnie czy głownie was zalało ? Bo się zastanawiam nad braniem. W ogolę ciągle piszecie o smaku piszcie lepiej o efektach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
jakie moga byc efekty po zarciu w proszku ?
jeden zje przybierze 2 kg drugi zje i nic zalezy czy przekracza dzienne zapotrzebowanie czy nie

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10929
Witam!
może ktoś napisać ile przybrał na wadze po ilu kilogramach gain bolica ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Fat Burner Plus®

Następny temat

Olimp - Gainer MCT®

WHEY premium