Obli czuję po koszulkach albo mi się wydaje
a przy takich powtórzeniach jakie najlepiej robić sobie przerwy,bo ja muszę sobie narzucić jakieś przerwy między seriami,a nie że na oko raz dłużej raz krócej
aa jeszcze mi się przypomniało odnośnie tych łokci przy zarzucie ze zwisu,czy mają byc wyżej czy niżej wiem,ze nie mają rozchodzić się na boki tylko do przodu
a czy w przysiadzie przednim mogę np ręce na krzyż zrobić,czy lepiej przy takim chwycie jak do zarzutu?
a przy takich powtórzeniach jakie najlepiej robić sobie przerwy,bo ja muszę sobie narzucić jakieś przerwy między seriami,a nie że na oko raz dłużej raz krócej
aa jeszcze mi się przypomniało odnośnie tych łokci przy zarzucie ze zwisu,czy mają byc wyżej czy niżej wiem,ze nie mają rozchodzić się na boki tylko do przodu
a czy w przysiadzie przednim mogę np ręce na krzyż zrobić,czy lepiej przy takim chwycie jak do zarzutu?
moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...
http://www.sfd.pl/temat621220

to i prędzej efekty będą