SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KREATYNA - wszystko(chyba)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 791251

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11409
jak lepiej brac pierwsza porcje
rano na czczo czy przed treningiem 30min? (wyszlo by pol godziny po posilku w ktorych jest troche tluszczu...)
probowal ktos na dwa sposoby w roznych cyklach? jakies odczucia?

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27817
jesli to zwykle mono to pierwsza porcje bierz rano
roznicy zadnej w efektach i odczuciach nie ma...

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3183
czytałem ostatnio dużo wypowiedzi na temat nowych badań nad działaniem kreatyny i modne stało sie stosowanie jej przy cyklach redukcyjnych (przy właściwej diecie), wiadomo o co chodzi, zastrzyk energii itd. Niektórzy nawet twierdzą, że można w takim cyklu brać kreatynę w dni treningów siłowych, a w dni aerobowe duże dawki karnityny (ok. 2-3 g). Jak to ma sie w rzeczywistości, czy ktoś już z forumowiczów faktycznie stosował kreatynę przy cyklach redukcyjnych, a zwłaszcza czy ktoś kiedykolwiek wpadł na pomysł i przetestował tak dziwne i teoretycznie wykluczające sie połaczenie kreatyny z karnityną. Chętnie poczytam na ten temat, jest to ciekawe zagadnienie.

lepiej późno niż później

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27817
kreatyna z karnityna sie nie wyklucza to raz
kreatyna na redukcji moze byc, ale to chyba jasne ze mono odpada (aczkolwiek w samej redukcji kreatyna nie pomoze ale tez nie przeszkodzi)
kreatyne ze spalaczem raczej stosuje sie w celu zdobycia ładnej jakosci miesa.

Zmieniony przez - ama_tor w dniu 2007-04-17 17:58:00

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 182
Z czym najlepiej połączyć kreatyne (mono), musze zaznaczyć że jest to mój pierwszy cykl kreatynowy. Ćwicze na mase.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11409
ze zbilansowana dieta na mase-nadwyzka kaloryczna oraz dobrym treningiem
z odzywek carbo,wpc w celu uzupelnienia brakow w diecie
+witaminy,mineraly

pzdr

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1214
szybkie pytanko, mam nadzieje odp tez bedzie szybka ; ]

mam mono w kapsach, jeden kaps ma 790 mg, wiec 10g to jakies 13 kapsów,
wiec zamierzam brać 7 sztuk 30 min przed treningiem razem z carbo i 7 po treningu tez z carbo, i pytanko brzmiii
czy wszystko ok? ; ]
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie wyczytalem w pewnej dyskucji kilka opinii na temat co lepsze na poczatek mono czy jakis stack. Co mnie zdziwilo to czesc ludzi, mowila, ze jak sie ma $ to lepiej zaczac od poczatku od stackow, bo sa "lepsze".

Mozecie wyrazic swoje opinie na ten temat? Mam zamiar zaczac przygode z kreatyna, wiec chce sie dowiedziec jak nawiecej co najlepiej itd.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
stak jest ogólnie lepszy- chodzi o to czy przesiadac sie do dobrej fury od razu gdy jeszcze nie jeżdzi sie za dobrze...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

dextroza

Następny temat

co lepsze do kretki??

electro
Polecane artykuły