SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA - wszystko(chyba)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 762028

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
takie rzeczy to tylko w erze

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
"takie rzeczy to tylko w erze"

znaczy sie nie

Kilkanaście kilo to nie mało...redukuj a potem za krete się łap...oczywiście jeśli masz dietę, staż itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Kotlet16, ALX, kope - wyszukiwarka, tematy podwieszone, regulamin forum...

albo ban.

w skrocie: do kreatyny tauryna czy inne ":transportery" - zbedne. Odzywka bialkowa to "kotlet w proszku", rownie mocno jak kotlet wspomaga dzialanie kreatyny. Co do pierwszych cykli - odpowiedz padala juz milion razy.

Kazda kreatyna jest dobra na pierwszy cykl - jak jest dieta i pewne doswiadczenie - efekty bedą.

NIe da sie zminic tluszczu w miesien... Wyglad zalezy od diety a nie od kreatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1224
Slyszalem wiele o dawkowaniu i czy nie lepiej jest starac sie by stezenie kreatyny w organizmie bylo ciagle stałe? Przykladowo ja dawkuje tak
1. 2x 1250 na czczo z rana
2. 4x 1250 po trenie
3. 2x 1250 na sen

Ale mam rowniez pytanie bo nie wiem czy bieganie zalicza sie do dnia tzw "treningowego", 4x w tygodniu mam silownie a w reszte dni biegam albo zwyczajnie ABS II robie. Czy podczas dni gdy biegam mam rowniez tak samo brac kreatyne?

Zmieniony przez - asbih w dniu 2009-02-14 20:18:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
możesz również -ale podejrzewam, ze intensywnośc owego biegania nie może byc za duża.

a co do dawkowania jak sobie wymysliłes to mozna raczej/bardziej traktowac to jako urozmaicenie szarej codzienności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 151
Hmm bo ja ćwicze 8 seri na leżąco podnosze stange, potem 5 seri na barki, i chcialem zgubić troche tluszczyku a nabrać masy mięśniowej. Więc najlepsza było by dawkowanie odżywek białkowych + kreatyna mówicie? Diete dostosuje zgodnie z zaleceniami i dawnowanie też.

Ale mam jeszcze 1 najwazniejsze pytanie. Co najlepiej żebym brał :) Kreatyna? czy moze polecacie cos innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
nie dasz rady rownoczesnie spalac i powiekszac obwody...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 151
:) bardzo chcem sie dowiedzieć bo z kumplem chcemy pocwiczyc i szukamy najlepszego preparatu i nie wiemy jeszcze 1. Na opakowaniach pisze 400cap/950mg przykladowo. Dawkować należy koło 10 gram dziennie, więc co może oznaczać 950mg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
950mg oznacza że w jednej kapsułce jest 950mg kreatyny
czyli brakuje 50mg do jednego grama.
możesz traktować że w jednej kapsułce jest 1g
czyli 10 kapów dziennie jak chcesz 10g

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 151
Wszystko już wiem, zamierzam Kupić OLIMP CREATINE, podobno jest ona jedną z lepszych, lecz pisze ten post, aby dowiedzieć się, co najlepiej używać, jeśli jestem początkującym z nadwagą :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dextroza

Następny temat

co lepsze do kretki??

WHEY premium