SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA - wszystko(chyba)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 761955

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
20 - 30 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Carbo było by lepszym rozwiązaniem moim zdaniem ..
A normalnie gdy nie przyjmujesz kreatyny jesz od razu po treningu?
Węglowodany złożone jakies pół godziny po (po tym czasie kreatyna zostanie wchłonięta).. Węglowodany proste od razu po treningu, dlatego najlepszym posunięciem jest wypicie carbo razem z kretką..

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Semen, wydaje mi się, że niewielka ilość wody nawet w okresie robienia definicji nie jest niczym złym/oczywiście niewielka /i w tym celu powinieneś brać kreatynę która najmniej temu sprzyja i w dawkach mniejszych niż robiłbyś to podczas budowania masy, chodzi tu tylko o to by zapobiec jak najbardziej utracie masy mięśniowej, bo chociaż kreatyna nie jest antykatabolikiem w ścisłym tego słowa znaczeniu to jednak bardzo pomaga zapobiegać utracie mięśni właśnie poprzez zwiększenie energi i jednak mimo twoich wątpliwości przez zwiększanie anabolizmu białek. pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 263 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1821
a co do tego mleka z kreatyna
jak biore rano kreatyne to nie moge 30 min pozniej pic mleka ??
czy chodzi tylko o popijanie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
co do kawy i kreatyny,to przeczytajcie jakies w miare nowe artkuly obojetnie gdzie np.w ostatniej KiF,albo na forum oficjalnym hst,mozna laczyc,nie ma przeciwskazan.z tluszczem i mlekiem niet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 263 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1821
o to mi wlasnie chodzilo :)
bo przewaznie rano jem musli z mlekiem i nie wiedzialem czy to mi nie zaszkodzi
ale jak tak to juz jestem spokojny =P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 596
Mam jeszcze takie jedno pytanie. Wstaje rano o 6 biore kreatyne potem ide do pracy w pracy o 7 zjem cos lekkiego. Potem mam przerwe o 10-11 wtedy jem sniadanie. Potem jeszcze kolo 13 cos zjem. Wracam do domu. Na silownie ide na 17. Czy to nie jest za duzy odstep miedzy pierwszym braniem kreatyny a silownia ?? Czy nie lepiej by bylo wziosc kreatyne w pracy kolo 9-9.30 ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Lobo, nie byłbym taki pewien czy to nie koliduje ze sobą, ale mniejsza z tym,
Leszek, pewnie, że możesz brać kreatynę troszkę później tylko o siódmej powinieneś chyba zjeść dobry posiłek a nie coś lekkiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Lobo1 według tych badań można pić herbatę i kawę ale to nie znaczy, że można nimi popijac kreatynę...
A ani kawa ani herbata nie są zdrowe więc nikomu na złe nie wyjdzie odstawienie jej podczas cyklu.. (no chyba, że zielona )

Smerfujący Moderator

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dextroza

Następny temat

co lepsze do kretki??

WHEY premium