SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA - wszystko(chyba)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 761562

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855
Przy 3 razach w tygodniu przy tym dawkowaniu co podalem 300 kapsow starczy ci na 6 tyg. i jeszcze troche zostanie. A przy 4 razach w tyg. Zabraknie ci 12 do 6 tyg.
Pozdro i nie ma sprawy









Dawaj soga
Spoko zart

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1194
Masz SOGA CZB, moze i tak tylko ja bralem tyle kapsolek nawet gdy nie trenowalem, a na silce powiedzieli mi zebym bral: 6 rano, 5 przed treningiem i 4 po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855
Zeby dawac sogi trzeba miec abonament.
Zle ci na silce mowili.........czekaj, czekaj brales kreatyne nawet jak nie cwiczyles??

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1194
no nawet w dzni jak nie cwiczylem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 860
Dzieki CZB dałbym soga ale nie mam abonamentu POZDRO 600
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855
Zawek nie ma sprawy.
JA Rule w dni nietreningowe za duzo chyba ze masz jakis duzy wysilek.

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13923
Witam
Za jakis czas mam zamiar zrobic 1-wszy cykl kreatynowy. Pare dni po zakonczeniu cyklu, chce zaczac redukcje - aeroby, trening na rzezbe. Moze to wplynac ujemnie na ewentualna mase zdobyta na kreatynie? Czy raczej nic nie spadnie? Moze zrobic dluzszy odstep miedzy zakonczeniem cyklu a redukcja?

Z gory dziex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
podczas redukcj zawsze coś poleci, zrób dwa tygodnie regeneracyjne po cyklu a potem możesz jechać na redukcji... jeślui będziesz pzestrzegał kilku ważnych zasad to na redukcji spadnie ci nie tak aż dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1194
CZB spoko, jutro kupuje jabłczanik Olimpu ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 100
sluchajcie niewiem ale raczej tak prosze nie kazanie mi uzywac opcji szukaj bo nieznalazlem na ten temat , czy bylo juz takie pytanie ale trudno znalesc KREATYNA dla 14 wiem , wiem wystarczy dieta w tym wieku ... dobra dieta super trening ale czy mozna brac to dla poprawienia wynikow ( w moim wieku) ??????????? - staz ponad 6 miesiecy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dextroza

Następny temat

co lepsze do kretki??

WHEY premium