SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA - wszystko(chyba)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 761842

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2650
Damixxx. Jak przy takiej samej diecie jest gorzej z mono niż bez to raczej nie wina diety co najwyżej organizmu który nie reaguje na mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4948
i jeszcze jedmo pytanie-jak długo kretka może być rozpuszczona w wodzie? 2-3 godz nic jej nie zaszkodzą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
zaszkodzi

bierz sobie do jakiegos pudelka/folii/etc
i ładuj prosto do buzi lub szejkera z wodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 121
Hmmm...zastanawialem sie co moze byc nie tak...i doszedlem do wniosku, ze to moze byc spowodowane niewielkim sprzyciem wody przez moja osobe.

No wiec. Obliczylem ze w dni treningowe wypijam 1,6l z kolei w nie treningowe...moze z 1l. Ile trzeba wypijać dziennie wody podczas cyklu z kreatyny. I czy to ma sens skoro...dajmy na to wypije te 4litry, ale co chwile bede latac do kibla zeby sie odlac.

Si vis pacem, para bellum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
ja jak bralem kretke to pilem 4-5l w dni treningowe i okolo 3l w nietreningowe, musisz plukac nerki facet...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dodawaj troche więcej niz to co wypijasz bo w tej chwili to b. mało, pij po troszeczce przez cały dzień, jesli czujesz że juz za dużo wypijasz płynów to nie zwiekszaj ich ilości- tu musisz sie kierować pewnym wyczuciem ktore napewno masz- bo każdy je ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Czy moge od razu po treningu pić kreatyne razem z gainerem 2 vitala ?? Po jakiś 40-80min normalny posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Damixx napisal ze dawkowanie to 10gr w treningowe i 5gr w nietrningowe.. Ja slyszalem ze codziennie powinno sie dostarczac po 10gr.. ktora wersja ok??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
przypominam sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6575
ja bym krete pil z carbo...
ja tez slyszalem ze 10codziennie, albo 5 i 10. rozni ludzie rozne sposoby
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dextroza

Następny temat

co lepsze do kretki??

WHEY premium