SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA - wszystko(chyba)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 760913

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1864
przede wszystkim te które będziesz ćwiczył

"jestem człowiekiem prostym więc mów do mnie wprost"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no, niestety, jesli cos jest nie trenowane a rośnie- to niestety jest to zapewne tluszcz[lub obrzęk]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2815
Rozumiem te punkty z odżywianiem i treningiem, lecz nurtuje mnie pytanie dlaczego przynajmniej 6 miesięcy? Chodzi o to że są jakieś skutki uboczne dla zdrowia? Czy raczej nie jest to ekonomiczne bo i tak nie da takich efektów jak później?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
co 6 miesiecy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2815
sorry za źle skonstruowane pytanie, dlaczego przynajmniej 6 miesięcy powinno się ćwiczyć aby brać kreatynę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1864
dlatego 6 mies.bo po nich zazwyczaj jest stagnacja mięśni noi technikę już opanowujesz , dlatego nie warto brać wcześniej kretki bo może nie dać oczekiwanych rezultatów (jak się mylę to poprawcie)

"jestem człowiekiem prostym więc mów do mnie wprost"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2815
No właśnie, więc chodzi tylko że nie da takich efektów jak powinna? Czy osoba która ma dietą, załóżmy że na diecie przytyje 2kg, a z kreatyną przybył by 1kg więcej to się utrzyma po cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1864
kreatyna sama z siebie nie da masy "To przykre, ale po skończonym cyklu mięśnie optycznie gwałtownie maleją. Do lepszego przyzwyczajamy się bardzo szybko. Natomiast gdy to się kończy, odczuwamy bardzo boleśnie. Kreatyna nie powoduje realnego wzrostu masy, tylko umożliwia ciężki trening i szybką regenerację prowadzące do rozbudowy masy po spełnieniu dodatkowych warunków. Przejściowy wzrost objętości mięśni jest tylko miłym efektem ubocznym! To zwiększa się objętość a nie masa. Jeżeli ktoś przyjmuje kreatynę przy kiepskiej diecie to nie osiągnie zupełnie nic."jednym słowem dieta czyni cuda:)zachowasz dietę po cyklu to nie powinieneś mieć spad.

"jestem człowiekiem prostym więc mów do mnie wprost"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2815
No to rozumiem. Co do tego ze należy przyjmować po ok 6 miesiącach przynajmniej to chodiz o to że wcześniej nie da takiego efektu jak powinna po stagnacji? że jak bym przyjmował wcześniej to będę czuł jakąś różnicę na + ale nie będzie to nic wielkiego bo organizm na początku nic nie potrzebuje po za dietą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1864
jak nie masz stagnacji to też możesz brać kreatynę dla lepszych osiągów i jak będziesz jechał kretke z dietą to powinny byc dobre rezultaty ale racja na początek dieta wystarczy

"jestem człowiekiem prostym więc mów do mnie wprost"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dextroza

Następny temat

co lepsze do kretki??

WHEY premium