SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA - wszystko(chyba)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 761853

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale nie chodzi tu zbytnio o twoj profil, ale o sposób zadania pytania, ktory juz wlaściwie mówi wszystko na ten temat na który zwrócilem uwagę
kreatyne jeżeli chcesz to bierz, glutaminę także itp.
białko i wszelkie odzywki uzupoelniają dietę więc sam rozumiesz że nie sposób na tak postawione pytanie odpowiedzieć logicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15568
Mam pytanko. Po ilu cyklach można się brać za stacki kreatynowe np. Horse Powera??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
gdy zauważysz, że mono, ew. jakies inne pojedyncze formy kreatyny jakby traciły juz dynamikę dzialania- wtedy sięgasz po staki, albo gdy chcesz cos zmienić wcześniej, lub robisz cykle mieszane- mono/stak np.
mysle, że kilka pierwszych cykli warto poświecić na pojedyncze formy a potem juz częściej staki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46
czy moge zaimprezowac na swieta miedzy cyklami kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Zgadzam sie z kolega j.w i co do stackow Balet musi byc, ale z glowa

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46
delikatnie tzn ze nie maoge sobie popic browarku nie wiem z 6,7 sztuk bo mam impreze na drugi ndzien nie zamierzam sie leczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
pijalem 5,6 debowych znaczych spadkow nie bylo. Szybko powracam do formy.Sprobuj to sam sie przekonasz, ewentualnie wiecej tego nie zrobisz lub powtorzysz

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
powiedzcie mi jedna rzecz , biore teraz kre-alkalynmega caps 2500 olimpu i zastanawiam sie czy moge do tego dorzucic dextroze ? na opakowaniu nic nie pisze zeby laczyc z dextroza na innych kretaynach ktore bralem pisalo wiec jak to jest dolaczyc dextroze czy nie ?

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie widze sensu- jeśli brak ci kalorii to zainwestuj w dietę/doloz węglowodanów z pozywieniqa/ albo w ostateczności z gainera
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dextroza

Następny temat

co lepsze do kretki??

WHEY premium