SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA - wszystko(chyba)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 760525

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
gm_: mozesz spoko brac razem z amino

Maciej0: kreta szkodzi na nerki w takim samym stopniu jak wszystko inne co jest w nerkach metabolizowane; nie bierz do tego lekow metabolizowanych w nerkach i nie przesadzaj z dawkami to bedzie ok
co do retencji wody to woda po cyklu zejdzie ale jest to ulamek masy jaki masz nadzieje na cyklu zdobyc; kreta jest po to by zwiekszac mozliwosci miesnia przez co mozesz miec wieksze wyniki; miesien potem zostaje
poczytaj tez o jablczanach i cytrynianach krety; ale mysle ze spoko mozesz mono brac na pierwszy cykl, tylko pamietaj o jedzeniu

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
2 x dziennie

T: rano i po treningu po 5 gram
NT: rano i druga porcja w porze treningu miedzy posilkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1362
Mam pytanie. Bede bral CP polaczone z mono. Jak dawkowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
DT
rano 5g mono
przed treningiem porcja CP

DNT
rano CP
popoludniu 5g mono

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 305
Witam, z czym najlepiej działa na was kreatyna (zakupiłem Creatine FC Micromized 200 Mesh) i chce dodać coś do tego. Posiadam rownież ZMA ale te Apteczne - Zinacs Forte (1kaps dziennie) + Filomag B6 (3kaps na dzień), ostatnio po tym ZMA strasznie mnie wysypało na plecach, mysle ze przecholowałem z tym Filomagiem jak 3 kaps to dla mnie zaduzo 120mg na dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
To po jaki chu bierzesz tyle tego magnezu? Bierzesz go po to by nie bylo NIEDOBOROW, nadmiar nic nie daje.

Cos z tauryna kup, np carbo biogenixa i wal razem z kretą.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 305
Sygerowałem sie tym bo wiekszośc osob bierze tyle magnezu (3tab), przynajmniej tak pisza na forach, taka dawka niepowinna nic powodować. A według ciebie do ilu tab powinienem zejśc??
A wiec moj pierszy cykl na suplach bedzie składał się z Kreatyny+Tauryny+Carbo+ZMA Apteczne
Kreatyna: TREC Creatine FC Micromized 200 Mesh
Tauryna: OLIMP Taurine 100 kap./1140 mg
Carbo: BIOGENIX Carb Bx 1000 g (nierozumie tutaj ze sposobem uzycia:
1 porcja 2 razy dziennie przed i po treningu;
1 porcję (50 g - 2 miarki) preparatu rozpuścić w 150-250 ml wody.
CZYLI DZIENIE 100g Przed treningiem 50 i po 50? czy moze dziennie
50g Przed treningiem 25 i po 25)
ZMA Apteczne: Zinacs Forte, Filomag B6

Czy teakie połączenie jets włąsciwe?? jak narazie kupiłem tylko krete, czy pozostałe suple są dobre??
Czy ta tauryne barac pomiędzy posiłkami, czy łączyć ją jakos z kreatyną??.
Z góry Dzięki za Odpowiedzi, przynam SOGA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
norbiasz -musisz mieć jakieś uczuleniena jakis składnik, nie jest bowiem możliwe nawet przy wielokrotnie wiekszych dawkach jakiekolwiek działanie uboczne amgnezu- a napewno nie tego typu- może jednak nie chodzic nawet o żaden składnik/czynny/ tych tabl. ale nawet o coś innego w nich zawartego- ale jak wspomniałem raczej nie tolerujesz jakiegoś składnika...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872
witam, słuchajcie maly problem, skocnzylem cykl na stormie i shocku z poczatkiem maja, od 25 czerwca chce zaczac kolejny cykl, jak myslicie przerwa wystarczajaca ? , nie chce popełnic bledu sprzed roku gdy po miesiacu skonczenia cyklu na xp wzialem hp i nitroII i lipa byla ale biora tez pod uwage to ze dieta kulała ostro i ze hp cienko na mnie działa ,
wiec jak myslicie ?

;))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dziwne bo miesiąc właściwie wystarcza.

teraz przerwa jest dłuższa więc tym bardziej- w ocenie cykli nie kieruj sie porównywaniem ich do wcześniejszych bo wiadomo, że na każdym efektów takich nie bedzie jak na pierwszym.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dextroza

Następny temat

co lepsze do kretki??

WHEY premium