SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA - wszystko(chyba)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 761959

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2472
Ciężka praca w żniwa. Tzn. Rozładowanie 20t zboża. Załadowanie 6 przyczep słomy itd. Czy po tego typu pracy moge wziąść kreatyne? Wprawdzie to nie trening ale zmęczony jestem i czuj ekazdy mięsień...

Pozdro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
powiem tak...raczej nie da...albo bardzo male prawdopodobienstwo

ale masz np.takie cos:
https://www.sfd.pl/temat262332/
kreatyne mzoesz kupic nawet za 25zl
a to nie majatek...
kup i sprawdz na sobie,
moze Twoj organizm "zaeraguje"na taki typ pracy...
po pracy mozesz wypic gainera
dotego witaminki
i zobaczysz sam...
kazdy organizm inaczej reaguje na takie specyfiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2472
ok dzięki spróbuje. SOG

Pozdro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WITAM !
JA NIECHCAC ZASMIECAC NOWYMI TEMATAMI PODZUCE SIE POD TEN !
APROPO
MAM KREATYNKE i poleca mi sie 2 tab przed treningiem i 2 po a w nie treningowe o tej samej poze :}

Problem polega na tym ze chce dorzucić do tego GLUKOZE i wiele razy czytałem ze jest to dawka 50gr ! no tak
Czyli mam ja podzielić 2 tab krety i 25 gr glukozy czy jakoś inaczej pozdro !
p.s Pisza także ze w dni nie treningowe bieżę sie kreatyne z rana i wieczorem juz bez Glukozy co wy na to jak będzie najlepiej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
co do dawkowania kreatyny,
zobacz post podwiesony

glukoze dodawaj TYLKO,
gdy bierzesz kretyne
najlepiej 0,8g/kg(od 0,5g/kg-1g/kg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54
kumpel nie ma dostępu do netu i chciał zebym sie zapytal, odrazu mowie ze nie zadawwajcie pytan co dot ego bo nie wiem ocb - jak weźnie kreatyne to zawsze go sra,tak ma być czy to jakis problem może byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17635
cze jak lepiej jest wziąsc kreatyne przed treningiem czy moze rano na czczo, ja wstaje rano o 5 i bym wzioł ta kretke a trening mam dopiero o 17.30 czy do tego czasu kretyna nie zostanie wykorzystana na moją prace , podczas pracy troche sie zmecze , czy jak wezne przed treningiem to bedzie silniejsze działanie, Ja myśle ze jak wezme ta krete rano to do tego czasu gdzies ucieknie podaczas pracy , Co mi radzicie ???? nie jest to zaduza przerwa miedzy braniem cratyny rano a treningiem????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27873
kotex0n
Moze kolega bierze za duze dawki?

paper
Obojetnie czy wezmiesz rano czy przed treningiem.Bierz jak jest ci wygodniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 233
pytałem się w kilku innych postach ale nikt nie odpowiadał, więc napiszę tu:

mam zamówioną kreatynę OLIMP Mega Caps, należy stosować 4 kapsułki po treningu, w dni nietreningowe o podobnej porze,

Jak najlepiej stosować jeśli w pon,śr,pt mam 2 treningi dziennie (rano piłka-ważniejszy, wieczorem siłka), czy mam rozdzielać po 2 kapsułki? czy brać tylko po 1 treningu, dodam że trening piłki czasami mam o róznej godzinie, czasami o 10 czasami o 11 albo o 12,
pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5839
ja miałem mono vitala i powiem tak.. dawka była ok dosypałem troche dextrosy i na drugi dzien miałem taką "srake" nie zycze nikomu bo to hmm męczące. Chyba pobiłem rekord w dziennym siedzeniu na kiblu WIĘC RADZE UWARZAĆ przedewszystkim z dawkami i nie za duzo cukru..

"NIECH SIŁA BĘDZIE Z WAMI"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dextroza

Następny temat

co lepsze do kretki??

WHEY premium