SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA - wszystko(chyba)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 760932

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
a ja bede bral przez 45-50 dni po 10g dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 860
Witam.Czy moge łączyć naraz kreatyne monohydrat z kre-alkalynem????
Prosze o rade!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
Zastanawia mnie kwestia dawkowania kreatyny Olimpu, mikronizowanego monohydratu. Dawka producenta wynosi: "#4 kapsułki dziennie po treningu lub o podobnej porze w dni nietreningowe."
Zastanawia mnie kwestia dziennej ilosci. 4 kapsulki daja nam 5g, czyli zgadza nam sie dzien nietreningowy. Czy w dni treningowe tez brac 4 kapsulki, czy wziasc jeszcze dodatkowe 4 rano?
pozdrawiam

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 606
mcmel :

Zapewne chodzi Ci o mono. Mgcaps olimpu ja bym proponował tak dawkować
6 kaps w dni Treningowe a w nietreningowe 4 i efekty powinny być zadowalające...
Dni treningowe 2kaps rano przed posiłekem 30min następnie 30min przed treningem2 i zaraz po treningu 2
Dni nie treningowe 2 rano i 2 o podobnej poże (jak w dni treningowe )
pozdro

---Per aspera ad astra---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Co się stanie jeżeli nie będzie się spożywało 3-5l wody podczas cylku kreatyną ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
Takie pytanka dwa
1.) CHodze 3x w tygodniu na silce i powinienem 2x w tygodniu na Muay thai. PO treningach muay thai biore rowniez porcje kreatyny ale czesto sie zdaza ze opuszczam np jeden lub wogule w tygodniu trening. Wiec moje pytanie brzmi czy jest bede niesystematycznie bral kreatyne tzn 3x w tygodniu biore ale czasem 4x albo 5x to bedzie jakas roznica?
2.) Na trenigi Mt nosze w woreczku z plastikowym zamknieciem wywazone carbo i czy w tym samym moge trzymac pomieszane carbo z kretyna pare godz a nawet parenascie? Przeciez to proszek :P

Z gory dzieki

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
carbo mozesz mieszac z kreatyna
ale jak bierzesz kreatyne nieregularnie to chyba nie ma sensu żebyś ją brał

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
niezrozumilismy sie. Biore Kretyne na 100% 3x w tygodniu po 10g a w reszte dni po 5g. Ale czasem sie zdaza ze biore jej np 5x po 10g w tygodniu a reszte dni 5g. Z tego co wiem mozna i lykac 30g ale i tak to poleci wszytsko z moczem wiec chyba nie ma roznicy jak czasem doloze pare gram.
pozdro

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Czy trzeba pić 3-5l dziennie podczas cyklu kreatyna? Co sie stanie jeżeli się tego nie będzie robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8319
ja nie trzymam się tej reguły pije 6,9 litra wody
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dextroza

Następny temat

co lepsze do kretki??

WHEY premium