SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA - wszystko(chyba)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 760912

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2033
Nie czytałem wszystkich stron bo czas na to nie pozwala. Krótkie pytanko- Kre Alkalyn- https://www.sfd.pl/temat257957/- tutaj Darro pisze o 2 kapsułkach na dzień. Ja słyszałem raczej o 4 dziennie......więc jak z tymi mega capsami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
zależy jakie masz kapsułki - 1500mg lub 2500mg
jak masz 1500mg w jednej kapsułce to bierz 3 kapsy na dzień, a jeśli masz 2500mg to bierz 2 kapsy na dzień

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52
fajny wypis! gratuluje ! jednak mam jedno pytanie- kreatyne biore na czczo 5 po treningu 5 w dni nietreningowych- Pytanie jak dlugo brac? slyszalem ze po miesiacu ytrzeba zrobic przerwe ? to prawda?

Przemas NL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12774
1 strona 1 post 3 akapit
OGÓLNE:
cykl powinien trwac 4-8 tyg

Raczej`

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2033
MOja kreatyna to 2500....a zatem jednak 2 kaps dzien...czyli jedna rano i jedna przed treningiem...a gdyby tak zaeksperymentować i wziąść 4 dziennie przez powiedzmy....tydzien, dwa a potem przeskoczyć na 2 dziennie? Wiem że KA wchodzi bez fazy ładowania, ale słyszałem opinie że wkońcu KA to "także" kreatyna. Wiem że problemy stwarzam:P Ale naprawde różnie ludzie mówią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
ja bym nie kombinował
bierz 2 kapsy dziennie
efekty i tak z tego co słyszałem po KA są dobre

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
siema , mam pytanie bo szukuje sie do pierwszego cyklu na mono i wyczytalem gdzies taka "rewelacje" ze podczas pierwszego cyklu na mono nie potrzeba transporterow (dextro/carbo , tauryna) czy to prawda ? niech sie wypowie ktos kompetentny ;)

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 557
Witam!!!
Ostatnio kupiłem M3 creatine(jabłczan) i Anabolic BCAA Systemi w związku z tym moje pytanie: Jak połączyc te produkty aby przyniosły jakieś efekty? Czy wystarczy brac je tak jak jest napisane na opakowaniu czy może jakoś inaczej?
Dzięki z góry za odpowiedź!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
sting 89 - niewiem gdzie to słyszałes ale to nieprawda ,jak masz kase to kup 1-2 kg carbo +/ tauryne, chociaz bez tego i tak efekty beda
Gamoncool- rano(na czczo) 4g przed treningiem 3 g i po tren 3g , a w nietreningowe ok 4- 5 g z rana ( na czczo )-M3 creatine , aminy bierz przed i po treningu


Zmieniony przez - Marc89 w dniu 2006-06-26 16:34:42

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
no gdzies tu na forum taka rewelacje przeczytalem i bylem ciekaw ile w tym prawdy ;p
robie niedlugo cykl pierwszy na mono kupuje mono z vitalmaxa do tego dextro juice jako transporter , no i gainerek i bialko jako uzupelnienie diety , mam nadzieje ze pare kilo skoczy na masie i sile =D

.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dextroza

Następny temat

co lepsze do kretki??

WHEY premium