SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA - wszystko(chyba)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 760984

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 426
hehe dzięki ;] pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 986
A co lepiej brać z kreatyną?Zwykłe carbo czy dekstroze z tauryną(5%).Dodam,że to drugie wychodzi trochę taniej...

Moja twórczość -> www.kalafior.ahh.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
carbo

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
oba produkty mogą byc
z lekkim wskazaniem na carbo
gdyz posiada ww proste i złozone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 986
Oki,dzieki.Tylko czemu większość producentów poleca dextrozę jako transporter kreatyny

Moja twórczość -> www.kalafior.ahh.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
bo chcą sprzedac towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
siemka mam pare pytan wlasnie kupilem 900g kreatyny i chce zaczac brac od przyszlego tygodnia. Producent zaleca cykle po 450g a autor pisze ze 300g na cykl styka wiec nie wiem juz sam jak mam zrobic. Kolejny dylemat to czy zastosowac faze nasycenia czyli jak podaje producent 20-25g przez 4-5 dni (po 5g miedzy posilkami). Kreatyna bedzie sie klocic z mlekiem a skoro mam w diecie mleko i inne przetwory mleczne jakies serki wiejskie itp wiec dobrze bedzie jak bede bral te 5g miedzy posilkami? I jeszcze czy lepiej stosowac dawke podtrzymujaca 5g czy 10g? jesli 5g to czy rano czy po treningu, to tyle. To moj 1 cykl wiedz zadaje takie moze troche glupie pytania ale chce sie sie upewnic jak brac bo chce jak najwiecej na tym skorzystac, z gory dzieki

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
siemka mam pare pytan wlasnie kupilem 900g kreatyny i chce zaczac brac od przyszlego tygodnia. Producent zaleca cykle po 450g a autor pisze ze 300g na cykl styka wiec nie wiem juz sam jak mam zrobic.

przewaznie na cykl starcza 300-400g
bierz poprostu,jesli bedizesz czuł ze nadal działa to ciągnij cykl
mozesz wszamac i 500g jesli bedzie sens

co do dawkowania
odpusc faze
szkoda kreatyny
bierz 5g na czczo i 5g po T
w dni bez T tylko 5g na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
dzieki szefie

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
prosze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dextroza

Następny temat

co lepsze do kretki??

WHEY premium