SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA - wszystko(chyba)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 759411

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
ronall, prosilem Cie o cos

Patryk, sprawa wyglada tak. Glukoza walnieta "na raz" powoduje bardzo duzy wyrzut insuliny do krwi. To obciaza mocno trzustke. Wprawdzie tu na forum dosc popularne jest branie krety z powiedzmy 50g glukozy ale z tego co ja rozmawialem i z tego co wiem z biochemii to raczej sporo jak na jednorazowy wyrzut insuliny. Tak ze ja polece Ci carbo ktore w skladzie ma rowniez bardziej zlozone cukry niz glukoza przez co dluzej jest wywalane insuliną do miesni. Do tego dojdzie Ci tauryna ktora moze lekko pobudzi oraz tez postymuluje insuline. Cena carbo to 19-20zl za kilogram, glukoze ciezko znalezc a kosztuje ok 10zl za kilogram (z tego co pamietam).

A z jaka iloscia glukozy bys chcial brac?

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 472
@dzi sog duchowy polecial, niestety nie moge dac normlanego...

no ja te glukozy to tak wiesz, lyzeczka miodu :) moge sprobowac rozlozyc narazie to, czyli co jakis czas troche. a jakie carbo bys polecil? tak zeby tanio, a zeby to nie byl syF?

Zmieniony przez - Patryk_18 w dniu 2007-06-24 13:08:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
tak jak pisalem za pierwszym razem, carbo biogenixa, ze wzgledu na pozostale skladniki (np tauryne); i caly czas mowiac "carbo" mam na mysli biogenixa
ja akurat uzywam sobie dwoch, biogenix ze wzgledu na tauryne i inne tego typu skladniki (nie pamietam juz jakie) i olimpa ze wzgledu na witaminy i mineraly; po treningu idzie olimp (bo przed snem) a przed idzie biogenix

z miodem tez mozna (index glikemiczny 87), tylko ile miodu na raz dasz rade zjesc, 50g?

czyli podsumowujac tak: pewnie miod masz "za darmo" wiec jesli chcesz i dasz rade to wal z miodem (np rozpuszczonym w wodzie), ale niech bedzie to ok 50g, mi by szybko zbrzydl; zwroc uwage tez na koszt, 500g sloiczek miodu bedzie szedl na 10 razy (czyli w 5 dni!), Mama sie szybko zorietuje ze za szybko zchodzi i bedziesz w punkcie wyjscia jesli natomiast postanowisz cos kupic to nie glukoze ale carbo

mozesz tez np zrobic cos posredniego: rano z miodem a przed treningiem z carbo, wtedy wyjdzie Ci koszt jak glukoza (bo carbo bedzie szlo dwa razy wolniej) i bedziesz mial pobudzenie przez tauryne z carbo na treningu

(a tak w ogole to moze przesadzam z tym obciazaniem trzustki ale jesli chodzi o gruczoly to wole dmuchac na zimne...)

Zmieniony przez - dzi w dniu 2007-06-24 16:56:27

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
z miodem raczej nie bo w jego składzie jest glukoza i fruktoza w proporcjach około 1 do 1 -a jak wiadomo ta druga słabiutkio wpływa na "aktywnosć" insuliny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Hm, a jak sie ma do tego indeks glikemiczny rowny 87?

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
indeks, ktory podaleś jest dośc wysoki, nie wiem jednak czy nie ma tu jakiejs pomyłki- zreszta tak do końca trudno to brać w stu procentach- przynajmniej wg. mnie wiecej mówi skład niż ten chocby wskażnik...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22
Mam pytanie, mam 14 lat i nie wiem czy moge zazywac krete , jesli tak to odrazu chcialbym jak mam to dawkowac.
Mowa o kreatnie mega caps 150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
gibon a wiesz cokolwiek o czymkolwiek zwiazanym z trenigami silowymi?

apokalipsa: ja skladu nie znalazlem wiec spojzalem na indeks, powtarza sie w wielu zrodlach wiec wychodzi ze prawdziwy; jesli jest prawdziwy to musimy rozumiec ze insuliny idzie duzo, a o to w sumie chodzi; ciekawe jak sie ma wyrzut insuliny do procentowej ilosci glukozy w produkcie; tak czy siak rozumiem ze tez uwazasz ze carbo lepiej?

Zmieniony przez - dzi w dniu 2007-06-24 23:12:33

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 86 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 834
czy z kreatyna mogę brać THERMO SPEED EXTREME MEGA CAPS???
Składniki:
tyrozyna
ekstrakt zielonej herbaty
ekstrakt z gorzkiej pomarańczy
ekstrakt guarany
kofeina, ekstrakt pieprzu czarnego
celuloza mikrokrystaliczna - substancja wypełniająca
stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylajaca
żelatyna- otoczka

dzięki z góry i pozdro

this is a war
and
we are soldiers
any time any place

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
tak mozesz brac, skup sie na diecie

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dextroza

Następny temat

co lepsze do kretki??

Wiecej