SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA - wszystko(chyba)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 760910

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tofik777 , moim zdaniem lepiej jest przyjąc strategię mieszani mono i staka podczas jednego cyklu niż naprzemiennie- raz stak a potem mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
a co byście polecali na drugi cykl? jaki stack z mono czy może mono z jabłczanem lub cytrianem albo jakiś inny mix:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
a efekt? po jabłczanie ? siła? czego można sie spodziewać... po takim mixie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
siła, masa, lepsza wytrzymałość- szcególnie siłowa, lepsze samopoczucie, ogólnie to zależy od rodzaju trenigu, no i efekty zależne są od diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
a dawkowanie jak? a może dokupić jabola i pociągnąć cykl z mono bo mam dopiero tydziej czy nie warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 162
a chcialem sie tylko zapytac..jaki najlepiej wybrac sposob brania kreatyny?bo ja roznie mam treningi nieraz wieczorem a nieraz w poludnie..wiec lepiej brac 30 min przed treningiem i pozniej odrazu po treningu?czy brac odrazu po przebudzeniu a pozniej dopiero po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ciawaras -możesz tak właśnie robić, ale ja proponowałbym ci zawsze rano i po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
apokalipsa : to jak z moim pytanieM?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
napisz co i jak bo już się zamotałem wśród tych twoich pytań- jesteś już na cyklu, co i jak?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dextroza

Następny temat

co lepsze do kretki??

WHEY premium