SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA - wszystko(chyba)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 761746

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3852
ok dzieki za odpowiedz. przemyslalem sprawe a mianowicie mono ktore mi zostalo jest Bio Techa :P jakosci tej kretki pewny byc nie moge, bralem ja stale nie cyklicznie w malych dawkach wiec dzialania jako takiego nie mogłem poczuc. mam 120 kapsow po 1100mg kazda. narazie bede ładowal 16 kaps dziennie 16*6 wyjdzie 96 dokupie pozniej sobie z 60 kapsow w blistrach i bedzie gitara. niemniej jednak dzieki bede wiedzial na przyszlosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 656
Kreatyna jest jedna z najlepszych odzywek, jednak nie mozemy zapomniec o tym ze powoduje ona szybsze wchłanianie sie bialek i wegli do miesni. Dlatego podczas brania kreatyny nie moze nam ich zabraknać.Jak robisz rzeźbe to pamietaj o bialkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10
Czy podczas brania kreatyny trzeba pić dużo wylacznie wody czy moga to byc inne napoje(herbata soki napoje)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10
Czy podczas brania kreatyny nalezy pic duzo wylacznie wody czy moga to byc inne plyny(herbata soki napoje)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pic tylko wode w duzych ilosciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
moga byc wszystkie plyny

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 656
moze byc wszystko, ale trzeba liczyc że 1-szklanka np.herbaty=0,5 szlanki wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
czemu jedna szklanka herbaty równa sie jedna szklanka wody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 656
Tak czytałem w jakimś poradniku. Może dlatego że czysta woda to czysta woda a nie innego rodzaju domieszki które mogą nawet wypłukiwać wodę z organizmu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 556
Świetny artykuł... :)

Zmieniony przez - Master.P. w dniu 2007-06-21 14:27:29
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dextroza

Następny temat

co lepsze do kretki??

WHEY premium