SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA - wszystko(chyba)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 760951

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
no i co w związku z tym?
mozesz to sobie robić sztucznie pijąc ww proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16
witam mam pytanie waze 93 kilogramy przy 185 cm wzrostu przzez ok 18 mies. przybralem 16 kg nie biorac niczego i teraz mam pytanie bo zaczalem cwiczyc od pewnego czasu i chcialbym tlusczyk zamienic na miesnie oraz poprawic wydolnosc organizmu gdyz gram w pilke halowa i jest z tym srednio mam teraz pytanko czy jest sens zaczac brac kreatyne ? bo jak widze wciaz moge przybierac na masie ciala a na tym mi zbytnio nie zalezy ?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Szoho podtrzymuje swoje zdanie: niech sprawdzi różne opcje i sam zadecyduje jak mu podchodzi..
Ja generalnie branie przed/po treningu albo na noc stawiam równorzędnie
grundig:
Po pierwsze jeżeli chciałbyś zamienić tłuszcz w mięśnie, to przykro mi nie ten adres nikt Ci tutaj nie pomoże ..
Możesz NAJPIERW spalić tłuszcz a potem ewentualnie rozbudować muskulaturę
Po drugie: zajrzyj najpierw do działu odżywanie bo dieta to podstawa każdego kto chce cokolwiek zrobić ze swoim ciałem
Co do zwiększenia wydolności- poszukaj w wyszukiwace było dużo postów na ten temat..
Ale generalnie proponuje najpierw zrzucić ten tłuszcz (rozumiem, że te 16 kg to nie mięśnie tylko do odstrzału jest ).. Jak pozbędziesz się zbędnego balastu wydolność, wytrzymałość i dynamika znacząco się podniosą i dopiero wtedy szukałbym pomocy w suplach aby dalej ją zwiększać jeżeli będzie Ci jeszcze na tym zależało ..
pozdrawiam

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1049
sog się nalezy!!

TECHNIKA I DIETA DOPROWADZI CIĘ DO SUKCESU!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 504
dobry artykul nie powiem bardzo duzo mi wyjasnij o znaczeniu kreatyny i wogole a teraz mam takie pytanko .... jaka kreatyne bys proponowal do tego cyklu tzw dlugiego tego na kilka miesiecy ??? z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 860 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3890
pytanko
czy po treningu od razu brac kretke? czy razem z carbo 15 min po treningu?
a i jaka przerwa rano miedzy kretka na czczo a sniadaniem?

"jedynym usprawiedliwieniem bzykania jest to, że jest się pszczołą"

Vince Taylor http://www.sfd.pl/temat287458/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13632
Mozesz brac z carbo 15 minut po treningu,w tym wypadku weglowodany posluza do odnowy zapasow glikogenu.
Rano ok 30 minut.

>>MARECKI<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 860 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3890
co do carbo to wiem ze 15 min po treningu (wiaze sie to z kwasem mlekowym itd...) ale czy kretka ma byc zaraz po treningu czy te 15 min pozniej?
wydaje mi sie ze im wczesniej tym lepiej bo zaraz po treningu krew szybko krazy przez jelita szybciej krwi przeplywa a wiec do miesni tez szybciej dojdzie wchlonieta kretka

jezeli sie myle to niech wyjasni mi autor posta o kreatynie lub inny znawca w temacie mono

pozdro

"jedynym usprawiedliwieniem bzykania jest to, że jest się pszczołą"

Vince Taylor http://www.sfd.pl/temat287458/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
15 minut po treningu to optymalna pora na przyjęcie porcji kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1049
zastanawia mnie czy 30g glukozy wystarczy po przyjęciu 5g porcji kreatyny?? co jest transporterem kreatyny w organiźmie??

TECHNIKA I DIETA DOPROWADZI CIĘ DO SUKCESU!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dextroza

Następny temat

co lepsze do kretki??

WHEY premium