SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 907652

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4481
A co z tymi warzywami ? Mogę węgle z warzyw nie liczyć czy jak ?

Bety

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam białko sp80 gdzie jest duzo lecytyny wiec chyba nie musze akurat tego brac dodatkowo... Fakt, carbo tutaj jakos zbytnio nie jest potrzebne, a kreatyny nie bede brał tak odrazu, wole jeszcze jednak pocwiczyc... L-glutamine i tauryne juz mam w rekach wiec moge to brac czy nie??
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
artue mozesz ,a co do warzyw odliczamy z nich blonik a trawiene ww wliczamy w bilans na skd mozesz miec np. 80g ww
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4037
ale jesli aktywność...malutka...to tak może zostać?
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4037
powiedzmy,że jak narazie...dwie godziny aerobiku tygodniowo..i nic....bieganie się skoczyło,rower też...a stacjonarnego nie cierpię...siłownia odpadła...mam w planach noworocznych bieganie,ale...
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4037
ostatnio to chyba nawet zerowa...nie licząc oczywiście biegania z fotela do lodówki...ale to już mój paskudny problem...
czyli jedzenie zostawiam narazie tak jak podałam...chyba że więcej zieleniny dać-sama nie wiem
....gdzie poczytać o skd?
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 79160
nie że nie lubimy grubych bab ...tylko nie lubimy sexu z nimi
bardziej w ten deseń patrz - jesli chodzi o mężczyzn

a powaznie
to po okresie redukcji - organizm az wrzesczy o tłuszcz - wierz mi - to taka metaboliczna pułapka - na drugi raz pamietaj po prostu o tym że zrzucić to jedno a utryzmać wagę to drugie (to trudniejsze)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

electro
Polecane artykuły