oczywiscie
masz racje
zle sie wyrazilem - lepiej ujal to sachem
na tluszczach trudniej sie otluscic niz na weglach
ale czujny jestes cholera
masz racje
zle sie wyrazilem - lepiej ujal to sachem
na tluszczach trudniej sie otluscic niz na weglach
ale czujny jestes cholera
tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"
moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/
, qrde, ten tran drogi jest w aptece, a hem... Piers z kuraka juz jest, za duzo tego kuraka bedzie! Wsadzi sie tu jakas rybke ;D. No nic, ale pozniej jak przejsc na diete juz utrzymujaca dany efekt?!
nadal chcesz redukowac czy co ? bo jesli tak, a waga nadal spada to nie zmieniaj nic
pozdrawiam wszystkich Forumowiczów
-