Jest liderem w tym dzialeSzacuny
8832
Napisanych postów
50919
Wiek
46 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
391014
Wtorek
Dziś dobry trening , ale dupa i dwójki to mnie tak bolą ze nie moge sie schylac po nic i nie fortunnie policja dziś na radar mnie złapała jak sobie 150km/h leciałem wolałbym ta kase przeznaczyc na suple no i juz mam 20pkt wiec musze uwazać
Trening
Pull 2
1. Podciąganie na drazku 4x max
2. Wiosłowanie hantla 4x10
Omega 3 - 5x do posiłku
Witaminy - 2 x do posiłku
MSM - 30min przed posiłkiem
ZMA - 3x na noc
Witaminy B - do posiłku
Wit D3 + K2 - do posiłku
NAC - do posiłków
Białko - po treningu , ostatni posiłek
Przed treningówka BCAA - podczas treningu
Szama
MC 300g B / 30g T / 320gWW
1. 60g B + 60g WW
TRENING 30g BCAA
2. 60g B + 140g WW
3.60g B + 60g WW + 5g T
4.60g B + 60g WW + 5g T
5. 60g B + 20g T
Szacuny
12579
Napisanych postów
162282
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1243118
no ja jak sie przesiadlem w nowe auto to tez po mieście czasem jezdze po 80km/h a czuje sie jakby 50km/h bylo%) latwo wtopic, dlatego janosika zawsze wlaczam zeby chociaz rzucic okiem czy cos sie dzieje na trasie