SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] rutkow i jego praca nad własną sylwetką! Sopot str.323

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 438717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Mega dobra forma, jutro ściskam kciuki, zeby forma byla jezcze lepsza i zasłużone miejsce!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Kabo kolo 13-14

Pawel Ty jestes tak nabity ze pojedziesz z nimi rowno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Pierwsza warstwa polozona i w kime

dwa rozne swiatła w pokoju












Zmieniony przez - rutkow w dniu 2019-07-12 23:28:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
Gratulacje za wynik w pierwszych zawodach!

Czekam na pierwsze wrażenia ze startu!


Zmieniony przez - ojan w dniu 2019-07-14 08:14:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Gratulacje jeszcze raz Łukasz! Forma na najwyższym poziomie i to się ceni!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 378 Napisanych postów 391 Wiek 49 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3632
Ja też się dołączam do gratulacji!
Na pewno niesamowite przeżycie!
I mam nadzieję Rutkow, że tak jak sobie obiecałeś było w nagrodę po sam korek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 16080 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51904
Dawno mnie tu nie było widzę forma kozak :)
zawody w Sopocie napisz cos wiecej jaki wynik itd

moze pytanie nie na miejscu ale dalej natural ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Wroce dzis do domu z pracy to napisze wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Poniedziałek

Wreszcie sie ogarnałem po zawodach , nie wiem od czego zaczac ale sama atmosfera i bycie tam to juz było spełnienie moich marzeń , poznałem chłopaków , który kazdy okazał sie pomocny.
Moja kategoria seniorzy starsi z kulurystyki ekstrymalnej była najbardziej obstawona bo było 9 -ciu zawodników , oczywiście to open wiedz gabarytowo byli dużo wieksi , udało sie wejsc do finału co bardzo mnie ucieszyło i ostatecznie zająłem 6 miejsce , za co jestem bardzo wdzieczny mojemu trenerowi Przemkowi ktory cały czas był tam ze mna .
Miałem małe problemy przed samym wejsciem bo zle sie poczułem ale szybko Przemek ogarnał sytuacje i rzutem na tasme wskoczyłem na scene.
Bardzo dobrze czułem sie na scenie , choć było bardzo duszno bo po zejsciu zaczał padać deszcz.
Dociecie było naprawde bardzo dobre tylko zabrakło gabarytu zeby wslizgnac sie na wczesniejsze miejsca , i układ dowolny troche zawaliłem bo delikatnie sie zakreciłem ale to mój pierwszy raz

Za tydzien wyruszam w sobote do Jastarni a w niedziele do Władysławowa na IV Puchar Bałtyku w kategorii 80kg.


A teraz kilka fotek i filmiki

Tak było przed samym wejsciem





Fotki ze sceny

















I dekoracja



Filmik z finałów





Z Przemkiem



I jak na 6 miejsce to nagroda tez bardzo zacna



I oczywiście jedzonko po zawodach (wpadło troche tylko słodkiego i reszta co widac)









Niedzielne śniadanko , były jeszcze tosty z jajkiem



I to co działo sie z moimi nogami w niedziele po zawodach to kosmsos , oczywiscie zrobiłem trening nóg w hotelu







Tak jak pisałem wczesniej za tydzien kolejne zawody wiec dziś zaczałem normalne treningi do zawodów i cały proces z tym zwiazany .
Startować bede w kat 80kg wiec juz bardziej wyrównana , ja w dniu zawodów miałem 75kg .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DZIENNIKI W DZIALE GLOWNYM

Następny temat

Problem z makro

WHEY premium