Szacuny
7
Napisanych postów
148
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
15987
Zarzucasz mi że nie potrafię czytać? Pierwszy post i pierwsze zdanie: "Postanowiliśmy że udostępnimy ten wątek dla osób z małym stażem treningowym,ponizej 12 miesięcy" A więc jaśnie Panie panalabin'ie, gdzie jest napisane że "Temat jest poo to żeby nie powstawało codziennie 20 nowych tematów z jednym zdjeciem lub z brakiem efektów bo ktoś się chce spytać o ty budowy. A nie po to żeby podziwiać niesamowite postepy w ciagu roku. " ? Teraz tak stwierdziłeś, trzeba było wcześniej to napisać i by było bez problemu, przepraszam, ale denerwuje mnie takie dziadostwo, albo trzymamy się jednego, albo taki rozpiździel jest.
Szacuny
13
Napisanych postów
5734
Wiek
22 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
98631
konczysz z banem za obrazanie w prywatnej wiadomości. Poudzielaj sie przez lata na forum napisz pare tysiecy wartosciowych postów to wtedy będziesz mógł powiedzieć jak powinno wygladać forum.
Zmieniony przez - panalbin w dniu 2013-03-04 18:54:14
Szacuny
11176
Napisanych postów
52127
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Idziesz w dobrym kierunku. Ciśniesz dalej... serducho i inne organy pewnie teraz super się czują jak zaczynasz zrzucać ten tłuszcz. Powodzenia... może załóż dziennik, żeby mięć większą motywację