No to powodzenia 

Ilość wyświetleń tematu: 119178
dextrprz1993 ,ja często w mc i siadach wchodzę na 13 reps![]()


dextrnie było mnie tu trochę czasu i jaki progres poszedłplecki robią wrażenie i ciężary już konkretne dźwigasz
shitman_xDale ladnie wszystko rozpisane :D
KUBINHOpowodzenia, fajny trening ;)
prz1993Dobry trening, same podstawy, masa musi pójść![]()
Ale w MC czy SQ na 12 powtórzeń idzie się namachać![]()
TieS91Progresu na cyklu :) 3mam kciuki
dextrprz1993 ,ja często w mc i siadach wchodzę na 13 reps![]()
cholera wszyscy już cykle robią ,niech skończę to prawko to chyba teścia zakuje ,żeby was podganiać :D
przyrostów życzę ;)
rafi77dobry plan , powodzenia
adzik123No to powodzenia![]()
Dobra, każdy niech se robi nawet i po 100 powt![]()
Vencu prosił o ograniczenie spamu - bądźmy na tyle mili![]()
CoktaDawaj wypiskę Byku, bo plan wydaje sie ciekawy![]()
Fajnie masz prowadzony dziennik![]()
Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.
Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.
na pewno wymiary będą na + , a co do białka to wg brakow w diecie wrzucaj, a nie, że 30g po treningu tylko 
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły