SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

polaco_92 / Ty nigdy nie bedziesz taki jak Ja nigdy nie będę taki jak Ty!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186447

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vamos Grande Polaco!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Dzień:14.12.08 NIEDZIELA Zawody


Relacje z Zawodów:

poszedłem spać o 24:00 i wstałem o 5:30 musiałem wyjechać szybciej bo w hiszpani zima na maxa się zrobiła...potem pociągiem i na miejscu na ważeniu waga wykazała 87,1kgczyli przytyłem 1 kg od ostatnich zawodów,pierwsze rwanie,rozgrzewka słaba i w ciasnych warunkach

1 podejście rwanie 50kg zaliczone: na proste nogi i lekko jak szmata

2 podejście rwanie 55kg zaliczone:tak samo na proste nogi i bardzo łatwo

3 podejście rwanie 60kg zaliczone:tez na proste nogi,nawet nie poczułem 60kg jak szmata!!

podejścia zakończone jestem bardzo zadowolony bo nawet balem się 50 kg...ale jak widać było super

potem solidna rozgrzewka do podrzutu czułem się ostro na silach i poprosiłem trenera żeby mi zwiększył pierwsze podejście na 75kg z 70kg no i zwiększył

1 podejście podrzut 75kg zaliczone:bardzo łatwo!!

2 podejście podrzut 80kg zaliczone: tak samo bardzo ładnie

3 podejście podrzut 85kg nie zaliczone:do momentu na zarzut na barki było super!!! ale jak wypchnąłem sztangę poczułem ze lewa strona mi się zsunęła...i lewy łokieć lekko mi się ugiął... wina tych co mi zaciskali...a boj mi nie zaliczyli 1:2

no i moje zawody kończą się z wynikiem 140kg czyli od ostatnich zawodów 15 kg progresu mogło być 20 no ale cóż następnym razem będzie więcejzawody ogólnie lipa straszna organizacja i wogole ludzie ci sami..obsługa tez marna ile komuś źle zacisnęli...rozdanie nagródzająłem chyba 9miejsce na 10 kategorie wagowe i wiekowe otwarte bylem tam prawie najmłodszy tylko jeden był młodszy z tym co wygrałem ale bylem najmniej doświadczony...ale już powoli walkę miałem z niektórymidostałem jakiś śmieszny medalik i fajne szkole w którym jest namalowany koleś jak podnosi sztangęmam filmiki ale nie mogę wrzucić na kompa bo są nagrane na kamerze...ogólnie jestem nawet zadowolony z wielkimi chęciami na następny trening jutro wolne zaczynam od wtorku dzięki tym co mnie wspierali!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
Polaco super jestem przykładem prawdziwego sportowca... bedzi eszyn wytrwałosci i bedziesz miazdzył

btw dzisiaj rwanie zrobiłem... pokaze ci pozniej filmik ocenisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
bravo jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
jeste dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6233
No ładnie Szkoda tych 85kg w podrzucie, ale cóż takie życie raz ma się pecha, a raz jest się górą. Najważniejsze jest to żebyś miał z zawodów na zawody progres. Wszystko moim zdaniem idzie w dobrym kierunku . Życzę Ci powodzenia, a sobie żebym kiedyś zobaczył Cię w relacji z Olimpiady czy Mistrzostw Świata

You want something?
Go and get it.
Period.



>>>BodyBuilding<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
dobrze było

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
wkoncu byłeś drugi :D tylko od końca hehe a tak serio nieźle jest
Byle żeby progress był powodzenia :D

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
jak jest progrest to jest ok :) gratki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dajesz Dawid, coraz lepiej

Trzymaj się
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny...

Następny temat

Pomoc w ustaleniu treningu ewentualnej diety

WHEY premium