SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

polaco_92 / Ty nigdy nie bedziesz taki jak Ja nigdy nie będę taki jak Ty!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185660

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Znajdź mi jedną osobę, na którą podziałało TSE... Nie krytykuję Dawida, tylko sugeruję, że nie ma się co tym faszerować, bo nic nie daje, a swoje w składzie ma. A że mam rację, przyzna Ci każdy, kto się co nieco zna na spalaczach.
Jak widać sam nieszczególnie pomyślałeś pisząc swojego posta, więc podobne uwagi zostaw dla siebie.

Pozdro.

P.S. W wieku Dawida siedziałem dużo nad książkami akurat i nie powiem, żebym teraz tego bardzo żałował .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-08-15 00:24:48

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Ja bardzo chwalę sobie TSE. Za każdym razem jak stosuję działa.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Działa w sensie spalania tłuszczu?

A dużo pijesz normalnie kawy?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Jeśli moim celem jest redukcja tłuszczu owszem i to ładnie pali.

Kawy nie piję wcale i dlatego mogę odczuwać jego działanie.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
To dużo tłumaczy . Ja piję jakieś 6 dziennie .

Pozdro.

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-08-15 11:23:11

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Hm... czyli każdy spalacz oparty na kofie raczej nie ma sensu kupować w Twoim przypadku

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
Dzień:15.08.08 PIĄTEK 12 dzień cyklu


Relacje z dnia:

dziś niestety z powodu święta...musiałem trening przełożyć na jutro!!!wiec dzisiaj sobie mniej więcej odpoczelem...tak to cały dzień siedzę w domu i sie nudzę w południe bylem w robocie i trochę sie namachałem bo obcinałem żywopłot nożycami hehe tak to wszystko ok porobiłem trochę brzuszków i nic więcej,zaraz idę spać bo sie nudzę a rano idę na siłownię potem do roboty

radosuaf-to następnym razem jak coś bedziesz pisał to proszę cię pisz jaśniej a nie o afrykaninach jakiś mi tu gadaszkoniec spamu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
Dzień:16.08.08 SOBOTA 13 dzień cyklu


Trening:

1.WL 92kg x 4,4,4,4
2.Wyciskanie skos góra 72kg x 6,6,6
3.Wyciskanie wąsko 72kg x 8///80kg x 6,6,6
4.Wyciskanie francuskie sztangi leżąc 26kg x 7///20kg x,8,8 (+sztanga)
5.Poręcze 15kg x 6,6,6
6.Przysiad 70kg x 4,4,4,4 (lekko)(maszyna)
7.10 min różnorodnych brzuszków

1.kurde i znów sam na siłowni to nie moglem poszaleć krótkie przerwy za to robiłem
2.superdawno tego nie robiłem
3.uuuu ciężko ciężko pierwsze machnięcia leciutko ale przy 5 już wymiękałem ale dałem rade!!!
4.trochę przesadziłem na początku i triceps już był zmasakrowany musiałem zmniejszyć
5.super
6.luzik!!!
7.krótkie przerwy!!!

Relacje z Treningu:

hmmm idąc na siłownię mowie se w myślach pewnie będzie dużo ludzi bo to sobota a dochodzę na siłownię i patrze pusto hehehe pytam sie instruktora czy kos jest na siłowni a on ze tylko jedna osoba przyszła przedemna zaraz ...no i tak prawie nikogo na siłowni nie było wiec sie ćwiczyło super!!!

Relacje z dnia:

znów sie wyspałem ale rano zero apetytu!!!zrobiłem jajecznice to mało sie nie porzygałem...i ledwo ja zjadłem suple tak samo zygać mi sie chciało potem miałem iść do roboty i źle sie poczułem bule głowy i wogole słabo mi było w robocie jakoś lepiej mi sie zrobiło ale czasami zawróciło mi sie w głowie po robocie szybko do domu zjadłem itp tez zero apetytu...i na siłownię!!po siłowni już miałem apetyt zjadłem normalnie posiłek i lepiej już sie czułem i czuje tylko jak mocno spojrzę gdzieś to głowa mnie zaboli ale dobrze jest teraz siedzę i sie ciesze ze skończyłem robotę i trening i będę odpoczywał!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Samemu najlepiej ;p;p Zart oczywiście. Wl ładnie nie ma co.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
witam
poczytałem troche dziennik ładnie prowadzony
dawaj jeszcze wypis jedzonka co ile i jak
pozdro

zapraszam też do mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny...

Następny temat

Pomoc w ustaleniu treningu ewentualnej diety

WHEY premium