SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

polaco_92 / Ty nigdy nie bedziesz taki jak Ja nigdy nie będę taki jak Ty!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185685

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Czekałem na takie treningi w Twoim wykonaniu
Jeszcze tylko czekamy na filmiki
PS. A co z siłką na której jeszcze wykonywałeś treningi pod TS?

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3117
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3117
Dzień:03.02.09 WTOREK


Trening

PLECY

1-Martwy Ciąg

100kg x 12,12,12,12

KOMENTARZ:bardzo ładniebez odkładania

2-Podciąganie(wiosłowanie)sztangi w opadzie tułowia

70kg x 10,10
60kg x 8,8

KOMENTARZ:trochę przesadziłem na początku i technika za dobra nie była wiec zmniejszyłem ale i tak jeszcze muszę zmniejszyć żeby technika była bardzo dobra

3-Podciąganie sztangielki w opadzie

16kg x 10,10,10,10

KOMENTARZ:tak zostanie,mały ciężar a dobra technika

4-Dzień dobry

KOMENTARZ:nie zrobiłem bo nie mogę u mnie tego na siłowni zrobić...po podciągałem się trochę ale i tak muszę jakieś inne ćwiczenie wymyślić...

BICEPS

1-Uginanie ramion ze sztanga stojąc

30kg x 10,10,10

KOMENTARZ:super

2-Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc(chwyt młotkowy)

16kg x 8
12kg x 10,10

KOMENTARZ:trochę przesadziłem na początku i strasznie paliło no i wymiękałem wiec zmniejszyłem i super się robiło

3-Uginanie ramion na modlitewniku

20kg x 10
24kg x 10,10

KOMENTARZ:dobrze

brzuszki

bieganie 30min

Relacje z Treningu:

pfff brat się przeprowadził do nas i tez przywiózł siłownię no i teraz znów ćwiczę w garażu i będzie ćwiczyło nas 3,,,ja z dwoma braćmi i już mi się to nie podoba bo wiem jak to będzie...już dzisiaj mi przeszkadzał...i wogole...sufit 175cm ciągle muszę chodzić schylony no ale cóż...po treningu poszedłem pobiegać w teren i łydki mam zmasakrowane ze szok,brzydka pogoda zimno,kropił deszcz no ale jakoś dałem rade

Relacje z Dnia:

rano jak wstałem balem się o zakwasy ale nie było tak źle trochę na klacie a na barkach nic za to na tricepsach w szkole znów pełno roboty...po treningu załatwiałem sprawy nie odpocząłem sobie nic jeszcze brat mi znów awanturę robi ze zapomniałem odłożyć dwa krążki po 2kg na sztangę z 50 chyba...bo zem zapomniał....ehhh lipa,i to jeszcze nie jedna taka awantura będzie...:-/ teraz się kładę spać bo jutro myślę jechać na saunę do innego miasta i znów nie odpocznę....


Luk_aszz - tamta siłownia to była na mieście w szkole...ale już nie chce tam wracać ...

swiezak18 - nikt mnie tam nigdzie nie przydziela sam wybieram...ale od jutra już pierdziele i nie robię cementu...bo te Hiszpany to takie lenie i wogole ze szok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tamta siłka w mieście co dawniej ćwiczyłeś ?

fajnie tam było


pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Dobrze jest

ale przy MC odkładaj
jak odbijasz to bardziej obciazasz kregosłup...sam sie o tym przekonałem

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3117
Dzień:04.02.09 ŚRODA


Trening

Sauna 20min

Relacje z Treningu:

dzisiaj pierwszy raz w życiu poszedłem na saunę ponad 70 stopni...chyba masakra gorąco jak cholera pot spływał jak nigdy...ale fajnie było w tym mam basen wiec myślę ze w środy i soboty będę korzystał z tego

Relacje z Dnia:

rano wstaje a tu zakwasy na klacie masakryczne i na tricepsie i na plecach w szkole lipa nie ma co pìsac...po szkole do domu i o 19 jechałem na saunę z kolega pojechałem pociągiem potem przyjechał po mnie motorem i masakra w gacie srałem taki wariat potem poszliśmy na saunę i potem odwiózł mnie jego ojciec na stacje i właśnie niedawno wszedłem do domu zjem kolacje i się kładę spać!!!

studensky-no co ty!!!tam nie było fajnie lipna siłownia była!!!

Helssing- ja nie odbijam sztangi tylko przed dojściem do ziemi tak na 1cm daje do góry i technika jest super

Zmieniony przez - polaco_922 w dniu 2009-02-04 22:20:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Oszczedzaj sie troche

Wytrzymalosc słaba bo przez ostatnie pare miechów nie miales wiecej jak 8-10p

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3117
Dzień:05.02.09 CZWARTEK


Trening

KLATA

1-Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej:

70kg x 12,10,8,8

KOMENTARZ:ładnie technicznie!!!

2-Przenoszenia hantla wzdłuż klaty:

16kg x 12,10,8,8

KOMENTARZ:strasznie mało kg ale technika technika ponad wszystko

TRICEPS

1-Wyciskanie w wąskim uchwycie:

50kg x 12,10,10,8

KOMENTARZ:na styk!!!bardzo ładnie technicznie!!

2-Francuskie wyciskanie sztanga łamaną siedząc:

20kg x 12
24kg x 10,10

KOMENTARZ:tez bardzo ładnie trochę za mało kg na początku założyłem i dołożyłem +4kg i już było super

3-Pompki w podporze tyłem:

ciało x 24,19,18

KOMENTARZ:pfff ogień triceps skatowany ostro!!!

brzuski

rowerek 25min

brzuszki

Relacje z Treningu:

nawet dobry treningwszystko szlo ok!!!biegać nie poszedłem bo pogoda jest tragiczna a nie chce być chory...brzuszki zrobiłem dwa razy przed i po rowerku

Relacje z Dnia:

nawet spoko dzień tylko pogoda już trochę dobija...bo brzydka jak cholera!!!teraz jestem po treningu zjem kolacje i się kładę niedługo bo jutro czeka mnie ciężki dzień...po szkole jadę do lekarza do Madrytu a jak wrócę wieczorem to muszę nogi zrobić na treningu...wiec trzeba odpoczywać!!!

Helssing- co ty gadasz ja nie robiłem więcej serii niż 4 i to jeszcze jakie ja ćwiczenia robiłem

Zmieniony przez - polaco_922 w dniu 2009-02-05 19:42:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Dobre treningi
Jeszcze z 2miesiące i MOC wróci
PS. Ty masz jakąś diete wyliczoną czy poprostu zdrowo jesz?;) Starasz się przybrać masy czy utrzymać?

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak to moc ma wracać? Kiedy ona nawet nie ubyła, cały czas siedzi w Polaco i sie kumuluje z dnia na dzien co raz lepiej

sufit w silce na 175cm to ja tam bym chyba na kolanach chodzil i cwiczył
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny...

Następny temat

Pomoc w ustaleniu treningu ewentualnej diety

WHEY premium