SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

polaco_92 / Ty nigdy nie bedziesz taki jak Ja nigdy nie będę taki jak Ty!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185631

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
Jestem pod wielkim wrażeniem :)
Jak dla mnie 1 msc bez watpienia :) !
Grt.

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
No niezłe chamstwo widze że jest w tej Hiszpani. Tak sie nie powinno robić, zasluzyłeś na puchar ale jak nie dali to olać to. A że tak się spytam ile podnosili zawodnicy z czołówki na tych zawodach, ile jeszcze brakuje żeby być pierwszy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
Dzień:25.11.08 WTOREK


Trening:

rwanie bez przysiadu 35kg x 3,3,3///40kg x 2,2

podrzut z ziemi na barki bez przysiadu 50kg 3,3,3///60kg x 2,2

Przysiad z przodu 50kg x 3///60kg x 3///70 x 3///80kg x 3,4,3///85kg x 3,2

MC 100kg x 4,4,4

brzuszki


Relacje z treningu:

super trening,rwanie bez przysiadu rewelacja żaden problem wszystko pięknie ładnie podrzut tak samo lajtowo bez żadnych problemów i większego wysiłku przysiad tez lajtowo MC zwiększone o 10 kg i super dynamika się liczy tu a nie ciężarbrzuszki założyłem się z kolega z treningu ze jak zrobię 200 brzuszków to mi kupuje czekoladę a jak nie to ja mu no i zrobiłem 100 i już wymiękałem powoli wiec przerwałem no i przegrałem

Relacje z dnia

rano szkoła zimno jak cholera cały dzień...po treningu mieliśmy iść po szafkę do nas na sale no i jak poszliśmy koleś taki co miał nam dać mówi chodźcie zemną coś wam pokarze...no i idziemy a on nam pokazuje jaka nowa siłownię zrobili to mi szczeka opadła...ponad 150 maszyn i top takich luksusowych to ja w życiu nie widziałem wszystkie dyski SALTER wszystkiego tam było co by ci nie zabrakło no po prostu ja się czułem tam jak w raju ale jak się dowiedziałem i kosztuje wejście to masakra...10 razy kosztuje 135euro masakra ale siłownia luksusowa...ale tez trochę smutne bo w ta siłownię poszło tysiące euro a dla nas powiedzieli ze nie dadzą nawet 1 centa zasrane hiszpany...jutro mam wolne od treningu wiec od razu po szkole wracam do domu trochę se odpocznę

CHŁOPAKI dzięki wam bardzo za takie słowa jesteście super

13sebik13milo cie tu widzieć byku!! rywale wiesz...w moim wieku to tam nikogo nie ma wszyscy mniej więcej doświadczeni z jakimś większym stażem i podnoszą mniej więcej wszyscy 100,120...jest jeden murzyn co był kiedyś jakimś mistrzem to podrzuca 180 i rwie ponad 150 narazie trenuje w nowym troku juz mam z nimi walczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
To trenuj trenuj, a w przyszłym roku powalcz i wygraj! Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
Dzień:26.11.08 ŚRODA


Relacje z dnia

rano do szkoły w szkole spoko a po szkole do domu bo dziś treningu nie mieliśmy bo mieliśmy odpocząć jeden dzień sobie wiec tak po południu siedzę w domu i dostałem zdiecia z zawodów wiec je wkleję tutajprzypomnę jeszcze ze na zawodach ważyłem 86,3 jak dobrze pamiętam czyli 3 kg przytyłem od ostatnich

Zawodnicy startujący(chyba mnie widać )



rwanie 45kg,drugie podejście






podrzut 70kg,pierwsze podejście






podrzut 75kg,trzecie podejście




tylko takie fotki mam...następnym razem muszę lepszego fotografa znaleźć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
ten kokocza bambucza jaki ubity murzynek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
kokojambo i ten co w pinponga gra najlepsi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Szkoda, że takie małe ciężary dałeś. Spokojnie byś zaliczył +10kg w jednym i drugim boju.
Lipa z tymi pucharami ale co tam. Nie ma co się przejmować tylko walczyć dalej.
Pozdro i czekam na kolejne zawody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten murzyn jaki napakowany

Dajesz dajesz David

zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
niezly koks ale ty nie wygladasz zle do nich wszystkich :)

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny...

Następny temat

Pomoc w ustaleniu treningu ewentualnej diety

WHEY premium