SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

polaco_92 / Ty nigdy nie bedziesz taki jak Ja nigdy nie będę taki jak Ty!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185614

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
siodema na realu jest trochę inaczej tu widać trochę za szybko ale tez koledze ręce sie trzęsły sam mówił nie słyszeliście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Tak dokladnie slyszalem "Buenos dijas senior bueonos dijas mr. Siara " Wg. mnie tez za szybko. Sproboj robic krotszy ruch tj. od 180 do 80 stopni zgiecia w stawie lokciowym. I polecam robic ruch takim samym tempem do gory i na dol - umiarkowanym. Wg. mnie ladnie pompuje krwią

P.S. Ladna przemiane zrobiles z (sry za okreslenie) grubasa <yes>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
PIĄTEK 22.02.08

Nogi, Plecy,Brzuch

-przysiady rozgrzewka + 3x15///50kg + sztanga z tego jestem bardzo zadowolony porównując z tamtym tygodniem i wogole siła była)

-uginanie podudzi leząc 3x15///36kg tez bardzo zadowolony porównując z tamtym tygodniem

-wyprosty 2x15///60kg ponownie zadowolony porównując z tamtym tygodniem

-ciągi rozgrzewka 3x12///70kg+sztanga---FILMIK---tez nawet zadowolony

-wiosłowanie na wyciągu poziomym 3x15///48kg zadowolony

no i na koniec zrobiłem te pomylone brzuszki z wtorku 2x40 górna część i 2x40 dolna

http://pl.



a tutaj na filmiku martwy ciąg trochę poprawiłem technikę jeszcze te przeprosty zapominam sie nieraz ale to była 1 seria w następnych już tego nie robiłem

z treningu jestem bardzo zadowolony jeden z najlepszych treningów jaki zrobiłem na tej rozpisce na początku nie wydawało sie ze będzie ciekawie bo zdążyłem ostro sie zdenerwować ale jakoś mi to nie przeszkodziło jak wracałem z treningu to w brzuchu mi burczało jak nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635


przed treningowy posiłek mięska nie miałem już ale tym sie najadłem nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635


nogi słabo wyglądają tłuste i wogole ale pracuje nad nimi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
Technika o niebo lepsza w porownaniu do ostatnio filmu z martwego. Brawo polaco )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
nooooooo stary technika juz duzo lepsza

jaki obwod uda?

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Siema, czesto do Ciebie zagladam;), jestem pod wrazeniem sylwetki jestesmy rowiesnikami, ale twoje wyniki silowe i sylwetka w porownaniu do moich to... xD;) Jesli masz czas zerknij do mnie dzis foty dodalem. Pozdro!

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12138
polaco bardzo bobrze łukasz bardzo źle

pumping iron

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4395
No martwy znacznie lepiej wykonany, już jakoś to wygląda. No i 90 kg, przyzwoicie. Nie patrz na ciężar tylko na technikę przy tym ćwiczeniu.

<-No Pain No Gain->

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny...

Następny temat

Pomoc w ustaleniu treningu ewentualnej diety

WHEY premium