SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

polaco_92 / Ty nigdy nie bedziesz taki jak Ja nigdy nie będę taki jak Ty!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186600

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Dzień:13.08.08 SRODA 10 dzień cyklu


Trening:

1.Klasyczny MC 1400kg x 4,4,4///132kg x 4
2.Wiosłowanie sztanga 62kg x 8///72kg x 6,6,6
3.Drążek 6,6,6
4.Uginanie ze sztanga stojąc 40kg x 8,8,8,8
5.Uginanie młotkowe 20kg x 6,6,6
6.Przedramię podchwytem 36kg x 8,8,8

1.kurde miałem nałożyć 130 a sie pomyliłem o 10kg a mówiłem ze coś ciężko mi idzie hehe w ostatniej serii musiałem zdjąć bo bym nie dal radyuścisk...
2.coraz lepiej
3.zrobiłem bez kg bo dałem nieźle w kość z tym MC
4.kurde dobrze ale to jeszcze nie to....
5.dobrze,ale tez jeszcze nie to co chce
6.tutaj extra akurat

Relacje z treningu:

hmmm trening zaczelem 30 min po...bo mnie brat tak wkurzył ze to głowa mała chodziłem cały najeżony po tej siłowni..i jeszcze klima na 24 stopnie była nastawiona a taki upal ze głowa mała...no ale cóż jakoś trening zleciał...pompa była nawet fajna na ramionach chciałem zrobić brzuszki ale znów sie śpieszyłem

Relacje z dnia

rano pobudka tak dobrze mi sie spało ze jak budzik dzwonił to wstawać mi sie nie chciało...i wstałem za 30 min i szybko musiałem iść po siostrzeńca do południa go pilnowałem potem obiadek i na siłownię po siłowni szybko musiałem lecieć pomóc bratu w robocie potem do mojej roboty i o 21 bylem w domu...teraz był u mnie kolega itp i zaraz idę spać bo rano znów pobudka

no i cycki + warzywa robiłem dziś bo zapasy sie skończyły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13237
Mocny ciag ! 1400 kg !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808


to ja chyba przestane ciągi robić, nie mam szans

//////////----------1400kg----------//////////

Zmieniony przez - HadesSquad w dniu 2008-08-14 08:35:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12120
sila poszla

szacunek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1796
Siła pudziana już jest Hmm.. Może siła 8 pudzianów nawet

EDIT: Mała literówka a ile zabawy

Zmieniony przez - SłaVkomiR w dniu 2008-08-14 13:33:39

To my te j**itne chłopaki. Trzymamy linię, bronimy wagi ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
ladnie ladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Dzień:14.08.08 CZWARTEK 11 dzień na cyklu


Relacje z dnia:

rano jak zwykle pobudka poszedłem spać około 2 w nocy wiec sie nie wyspałem ale teraz przez parę dni śpię do późna!!! szwagier ma urlop wiec on będzie sie zajmował siostrzeńcem,do południa siedziałem w domu potem na 2 godziny do roboty kocic sprzątać podlać itp ogród...potem w domu i teraz podlewałem mój ogród masakra co za nudna robota...jedzenie trzymane w miarę dobrze!!! ale z TSE już doszedłem do 10 kaps dziennie i lipa nic nie działajutro wezmę 6 zobaczymy jak to będzie,teraz posiedzę aż sie mi znudzi i lecę spać

chlopaki kurde nie robicie głupiego spamu wystarczy ze jedna osoba sie pośmieje z mojego głupiego błędunastępnym razem dostaniecie bana i wjazd na chatę

wiolka dzięki,przydała by mi sie jakaś dziewczyna do motywacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Oddaj to TSE na dzieci w Afryce alboco .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
radosuaf Oddaj to TSE na dzieci w Afryce alboco .

ogarnij się, kim Ty jesteś żeby krytykować,nie mając racji!! podejrzewam że w wieku Dawida pewnie zbierałeś kapsle, wierząc że to żetony na dropsy, ... proponuję troche pomyśleć zanim cokolwiek napiszesz to nie pierwsza sytuacja gdzie chwialisz się swoim nie okiełznanym humorkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny...

Następny temat

Pomoc w ustaleniu treningu ewentualnej diety

WHEY premium