SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

polaco_92 / Ty nigdy nie bedziesz taki jak Ja nigdy nie będę taki jak Ty!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186230

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Dzień:28.08.08 CZWARTEK 25 dzień na cyklu


Relacje z dnia:

dziś rano pobudka i na marne bo miałem jechać do sklepu a sklep zamknięty..potem strasznie głowa mnie bolała znów zero apetytu..potem 3 godziny do roboty robic ogród i jakoś ból mi przestał...po robocie do wieczora siedziałem w domu..a teraz bylem na festynie i już wróciłem bo ja za takim czymś nie przepadam i zaraz idę spać bo straszna nuda i wogole...

Michal29 - świętą racja,sylwetka jest na + no i z ta sile tez ale mogło być o wiele lepiej...ale cóż ćwiczę i ćwiczę zobaczymy co będzie teraz jeszcze wakacje to wiesz...mam nadzieje ze jak zacznę szkole to będzie wszystko szlo w dobra stronęreszcie dziękuję

Zmieniony przez - polaco_92 w dniu 2008-08-29 02:35:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Dzień:29.08.08 PIĄTEK 26 dzień cyklu


Relacje z Treningu:

tego dnia trening musiałem wykonać w domu ponieważ siłownia jest zamknięta...no a w domu mam taki sprzęt ze polowy rzeczy nie moglem wykonać i tylko parę rzeczy zrobiłem...

Relacje z dnia:

nie pamiętam za bardzo... ale rano bylem w robocie potem trening no i wieczorem jechałem do kolegi na 18-nastke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Dzień:30.08.08 SOBOTA 27 dzień cyklu


Relacje z dnia:

uffff...dzień masakryczny kolegi 18-nastka z polakami...to wiadomo jak to było...1 wódka i 1 whyski + litr piwa na 3 ....potem na balety do 5 rana masakra żałuje ze trochę za dużo wypiłem bo od 13 do teraz spałem i dalej źle sie czuje i teraz wybywam do rana na festyny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Dzień:31.08.08 NIEDZIELA 28 dzień na cyklu


Relacje z dnia:

pól dnia spałem!!! i pól dnia siedziałem ogólnie to lenistwo na maxa jutro trening aż nie mogę sie doczekać bo trzeba brać sie za siebie

ktoś chciał nogi to zrobiłem łydki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Ale spiąłeś półdupki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Dzień:01.09.08 PONIEDZIAŁEK 29 dzień cyklu


Trening:

1.Prostowanie nóg siedząc 60kg x 10,10,10
2.Wykroki z hantelkami 21kg x 8///25kg x 8,8
3.Uginanie nóg leżąc 45kg x 10,10,10,10
4.WL 90kg x 4///100kg x 4,4,4---FILMIK---
5.Wyciskanie na barki w siadzie(hantla) 21kg x 8///25kg x 6,6,6
6.Unoszenie na boki 11kg x 8,8,8
7.Unoszenie na boki w opadzie 11kg x 8,8,8
8.10min różnorodnych brzuszków

1.dobrze,założyłem tylko 60kg bo więcej nie wchodziło
2.nigdy tego nie robiłem
3.dobrze!!!
4.dobrze
5.robiłem na krześle z plastiku i nie moglem sobie pozwolić...
6.ok
7.ok
8.ok

Relacje z Treningu:

no i siłownia nadal zamknięta bo zasrane Hiszpany maja jakieś głupie święta......no ale brat mnie poratował który mieszka niedaleko siłowni to poszedłem do niego miał sprzęt jaki miał zrobiłem to co moglem spociłem sie pompa była i o to chodzi!!!tylko sam bylem to na dużo se pozwolić nie moglem...

Relacje z dnia:

rano pobudka i na zakupy...znów źle sie czuje...czasem poboli głowa sporo razy na klopie już zadek mnie boli sama zadka kupa jak woda... zero apetytu...ogólnie słabo i źle sie czuje ale ta pogoda tez daje w kość bo ciągle ponad 30C no i te imprezy...ale już sie skończyło...po treningu brat mnie do baru na cole wyciąga i sie skusiłem ale na wodę... byli tez tam koledzy no i nie chcieli mnie wypościć...ale pogadałem se z jednym znajomym i zna sie na anatomii itp i gadał mi co jeść co i jak żeby mięśnie lepiej rosły itp itp...zaprosił mnie na grilla do siebie i mamy pogadać spokojniej teraz wróciłem do domu zjadłem po treningowy i idę z psem na spacer bo źle sie czuje muszę trochę zaczerpnąć Świerzym powietrzem

http://pl.



Zmieniony przez - polaco_92 w dniu 2008-09-01 20:01:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
no no gonisz mnie ja setka dzisiaj tylko 3 ruchy zrobiłem
ładnie wszytsko rozpisane good workout
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
wymiary i wyniki podobne do mnie :)

także powo w dązeniu do celu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
100 - 4 pow. No bardzo ładnie.

Ps. Pamiętaj ja też już wkroczyłęm do akcji, ale w pogoni za masą Na siłę pojedziemy sobie trochę pożniej

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
szczerze??!!
mało jest takich osób na forum jak autor dziennika!!
zrobił niesamowity posęp udokumentował to na forum,
z grubaska zrobił się niezły tur
siła dobra i chłopak jedzie dalej szacunek w 100%

polaco
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny...

Następny temat

Pomoc w ustaleniu treningu ewentualnej diety

WHEY premium