SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

polaco_92 / Ty nigdy nie bedziesz taki jak Ja nigdy nie będę taki jak Ty!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186341

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
yebać dwubój wal TS .......
nie słuchaj ich wal TS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6636
i gdzie bedzie startowal? jezeli masz mozliwosc,idz tam gdzie jest profesjonalny trener.3-boj tylko dla siebie i sam.Lepiej trenowac pod opieka i jezdzic na zawody,a jezeli mowi Ci ze masz predyspozycje to napewno nie klamie.

trening czyni mistrza..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Dzień:07.09.08 NIEDZIELA 35 dzień na cyklu


Relacje z dnia:

dzisiaj sobie pospałem po południu pojechałem do rodziny do wujka i ciotki z nudów i wchodzę do wujka wujek się tak na mnie patrzy i gada" boże co ty jesz!!jaki ty jesteś nabuzowany" hehe no i potem wróciłem do domu i tak siedzę się nudzę...jutro rano znów jadę na miasto załatwiać szkole wiec zaraz mykam spać

Kuba-wiesz ze bardzo chciałbym TS no ale...mamed89 ujął to bardzo dobrze

Zmieniony przez - polaco_92 w dniu 2008-09-07 21:37:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
fajny progres zaglądam regularnie

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Dzień:08.09.08 PONIEDZIAŁEK 36 dzień cyklu


Trening:

1.Przysiad 90kg+(maszyna) 4 x 5,5,5,5
2.Wykroki 50kg +(gryf) 8,8,8
3.Suwnica 150kg x 8///180kg x 6,6,6
4.WL 92kg x 4 technicznie z zatrzymaniem///4,4,4
5.Wyciskanie na barki w siadzie(hantla) 21kg x 8///30kg x 6,6,6
6.Unoszenie na boki 11kg x 8,8,8
7.Unoszenie na boki w opadzie 11kg x 8,8,8
8.10 min brzuszków

1.dałem po całości!!!i super!!
2.tez dowaliłem sporo i poszło jak z płatka!!!!
3.tu zauważyłem ze jak mam stopy bardziej złączone to idzie mi łatwiej niż jak mam stopy mocno rozdzielone
4.nie wiem już jak robic klatę...żaden progres...
5.super,sam musiałem wszystko zarzucać itp ale poszło jak z płatka!!!
6.ok
7.ok
8.dziś zrobiłem super brzuszki nieźle w kość dały

Relacje z Treningu:

no dziś trening super był by świetny gdyby nie te WL jak robiłem przysiad to dość sporo wyglądała sztanga i taka laska przede mną się pyta ile ja tam mam i mowie ze 90 a ona kurde nieźle ja wczoraj 30 założyłam i mnie przygniotło... no i tak z ta laska zaczelem se gadać przez cały trening na treningu czułem się super wszystko ok

Relacje z dnia:

dziś rano jak brałem TSE to źle połknąłem tabletkę i zem zwymiotował... ale jakoś poszła w dol i mi przeszło..pojechałem na miasto zawieść papiery do szkoły a po drodze zaszedłem do sklepu nowo otwartego z suplami zobaczyć co tam jest popatrzałem pogadałem z kolesiem i poprosił o jakiś plakat bo widziałem ze ma dużo to mi dal fajny plakat foto niżej... potem poszedłem na pociąg i pojechałem głodny do domu w domu zjadłem i poszedłem na siłownię,po siłowni poszedłem z mama do sklepu a teraz siedzę w domu i się nudzę...obciąłem włosy siostrzeńcowi zaraz się wykapie i do wyra a jutro regeneracja na maxa!!!a po południu jadę do klubu DO na rozmowę




plakacik już wisina nim jakiś hiszpański kulturysta i tam pisze jak się przygotowywał na 3 miesiące przed zawodami trening dieta suple...

rion10-dzięki bardzo,ciesze się

Zmieniony przez - polaco_92 w dniu 2008-09-08 20:52:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
widze idziesz do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
czyli sie doagadalismy przez gg Broo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
I jak, dowiedziałeś się czegoś ciekawego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
na nim jakiś hiszpański kulturysta i tam pisze jak się przygotowywał na 3 miesiące przed zawodami trening dieta suple... - a świstak siedzi już w centrali... Tylko kupować i używać jego supli i za trzy miesiące będziesz taki jak ON

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
cały cykl ma tam rozpisany ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny...

Następny temat

Pomoc w ustaleniu treningu ewentualnej diety

WHEY premium