SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ja juz nie wiem jak ja mam cwiczyc :(

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1070
Witam, na siłowinię uczęszczam kilka miesięcy. Na początku trenowałem ze znajomym, który już ładnych parenaście lat ma doczynienia z siłownią, więc raczej ma o tym pojęcie. Przy wykonywaniu ćwiczeń robiłem 12 powtórzeń w serii. Tymczasem ostanio właściciel siłowni powiedział, żebym ćwiczył wykonując 8 góra 10 powtórzeń, ponieważ wtedy szybciej mi będzie szła masa niż przy wykonywaniu 12 powtórzeń. Ale powiedział też, że ćwicząc po 12 powtórzeń w serii wolniej będzie szła masa ale gęstość mięśni będzie lepsza.

Dodam, że chodzę na siłownię w zasadzie dla ogólnego rozwoju, nie stosuje jakiejś specjalniej diety (po prostu troszke więcej białka). I nie zależy mi zbytnio na takiej masie jak Pudzian, po prstu chce mieć fajnie wyrzeżbione mięśnie i siłę, a nie nie mieścić się w samochodzie :)

Poradzcie mi coś proszę jak to z tym jest, bo nie wiem jak mam ćwiczyć czy po 12 czy po 8.

pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
diety nie ma i tu powinneles szukaqc przyczyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7649
Każdy jest inny,tylko ty powinieneś wiedzieć co najlepiej na ciebie działa.

"Nigdy nie osiągniesz więcej
niż chcesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1070
Przyczyny??? Ale czego? Ja nie mówie, że nie mam postępów, efekty są, siłą idzie zdeycydowanie, tylko że ten koleś z siłowni twierdzi, że powinienem robić 8 powtórzeń, a mój znajmowy mowił żebym robił po 12.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak sa efekty ktore cie zadawalaja to rob tak jak robiles do tej pory bo widocznie twoj organizm raguje na to tak jakbys chcial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2650
j/w zmieniaj trening wtedy gdy efekty bedą male lub ich nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
to zalezy do jakiego samochodu, ja już do maluszka od dawna się nie mieszczę, do nie mieszczenia się w samochodzie segmentdu C lud D to Tobie jeszcze brakuje dobrych kilka lat treningu; nie ma jednej drogi na rozwój, sam musisz sprawdzić jaka lb powtórzeń i jest dla Ciebie najlepsza.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cell pump

Następny temat

Cwiczenia Oporowe [ definicja oraz info]

WHEY premium